vyberte rok
Zemplínokres Trebišov

Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
79,03%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
16,13%
Róbert Bačinský NEKA
1,61%
Jarmila Tkáčová SNS
1,61%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
1,61%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Štefan Surmánek ĽSNS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

21,54
%
2017 1. kolo
15,20
%
2013 2. kolo
11,82
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 21,54%
2013 2. kolo 15,2%
2013 1. kolo 11,82%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Želinský, MOST - HÍD
41 hlasov
2
Karol Pataky, MOST - HÍD
41 hlasov
3
Csaba Furik, SMK-MKP
25 hlasov
4
Gejza Sačko, MOST - HÍD
17 hlasov
5
István Takács, SMK-MKP
17 hlasov
6
Jozef Horváth, MOST - HÍD
17 hlasov
7
Csilla Bálintová, SMK-MKP
17 hlasov
8
Ján Juhász, MOST - HÍD
15 hlasov
9
Zoltán Ilko, SMK-MKP
15 hlasov
10
József Kopasz, SMK-MKP
14 hlasov
11
Štefan Duč, NEKA
11 hlasov
12
Tibor Sáradi, SMK-MKP
10 hlasov
13
Peter Rico, MOST - HÍD
10 hlasov
14
Zoltán Mento, NEKA
7 hlasov
15
Július Hajdu, SMER-SD
7 hlasov
16
Edina Kocsisová, NEKA
7 hlasov
17
Dionýz Szabó, ŠKV
5 hlasov
18
Peter Pandy, MOST - HÍD
5 hlasov
19
Gustáv Liszkai, SMER-SD
5 hlasov
20
Jana Mondiková, SMER-SD
5 hlasov
21
Rastislav Petrovič, SMER-SD
5 hlasov
22
Viktor Palko, MOST - HÍD
4 hlasov
23
Peter Bačkovský, ŠKV
3 hlasov
24
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
25
Adrian Haraszti, NAJ
2 hlasov
26
Peter Figeľ, DS
2 hlasov
27
Marek Čižmár, NEKA
2 hlasov
28
Libuša Babuľaková, ŠKV
2 hlasov
29
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
30
Marta Hrobová, ÚSVIT
1 hlasov
31
Michal Magnes, SNS
1 hlasov
32
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
33
Róbert Puci, SMER-SD
1 hlasov
34
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
35
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
36
Iveta Solomonová, KSS
1 hlasov
37
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
38
Alexander Kis-Géczi, NAJ
1 hlasov
39
Katarína Kasardová, KSS
1 hlasov
40
Tichomír Kačo, ŠKV
1 hlasov
41
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
42
Slavomír Illeš, NEKA
1 hlasov
43
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
44
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
45
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
46
Jozef Gamrát, NEKA
1 hlasov
47
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
48
Michaela Ducárová, ŠKV
1 hlasov
49
Peter Bielek, SNS
1 hlasov
50
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
51
Marián Vanci, ŠKV
1 hlasov
52
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
53
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
54
Terézia Stanková, NEKA
55
Ján Seman, ŠANCA
56
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
57
Radoslav Rendeš, ŠKV
58
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
59
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
60
Antónia Hrabská, ŠKV
61
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
62
Gabriel Garanič, NEKA
63
Štefan Kandráč, NP
64
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
65
Martin Galgoczy, NEKA
66
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
67
Milan Malý, KSS
68
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
69
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...