Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
88,89%
Rudolf Bauer KDS
11,11%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
84,85%
Rudolf Bauer KDS
15,15%
Dominika Palaščáková NOVA
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
Jaroslav Džunko NEKA
Jozef Holečko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Mária Szuperák, SMK-MKP
23 hlasov
2
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
22 hlasov
3
Ladislav Illés, SMK-MKP
21 hlasov
4
Csaba Furik, SMK-MKP
21 hlasov
5
József Kopasz, SMK-MKP
20 hlasov
6
László Farkas, SMK-MKP
17 hlasov
7
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
8
Štefan Duč, NEKA
9 hlasov
9
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
10
Jozef Horváth, SMER - SD
6 hlasov
11
Tichomír Kačo, NEKA
4 hlasov
12
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
13
Juraj Sobek, SMER - SD
3 hlasov
14
Edita Anthony, SaS
2 hlasov
15
Rastislav Petrovič, SMER - SD
2 hlasov
16
Róbert Puci, SMER - SD
2 hlasov
17
Štefan Tatranský, KSS
2 hlasov
18
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
19
Martin Begala, NEKA
2 hlasov
20
Ladislav Bodnár, NEKA
2 hlasov
21
Jana Mondiková, SMER - SD
2 hlasov
22
Terézia Kačová, NOVA
2 hlasov
23
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
24
Zlatica Čeplíková, NEKA
1 hlasov
25
Vladimír Dvorový, SMER - SD
1 hlasov
26
Magdaléna Haburová, NEKA
1 hlasov
27
Igor Balog, SRÚS
1 hlasov
28
Mikuláš Balog, EDS
1 hlasov
29
Tibor Jánošík, NOVA
1 hlasov
30
Juliana Pašková, NEKA
1 hlasov
31
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
32
Miloš Kubica, NEKA
1 hlasov
33
Ladislav Szilágyi, SaS
1 hlasov
34
Peter Pető, NEKA
1 hlasov
35
Miroslav Tóth, SMER - SD
1 hlasov
36
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
37
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
38
Iveta Kohanová, NEKA
1 hlasov
39
Miloš Ferko, NOVA
1 hlasov
40
Matúš Hada, KĽS
41
Gejza Gore, NEKA
42
Ľudovít Tóth, SĽS
43
František Tomko, NEKA
44
Ján Tomáš, NEKA
45
Ján Lukáč, SMS
46
Katarína Mischurová, NEKA
47
Pavel Szijjártó, SĽS
48
Jaroslav Soták, NEKA
49
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
50
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
51
Juraj Selecký, NEKA
52
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
53
Jaroslav Konečný, NEKA
54
Marián Kolesár, NEKA
55
Ľubomír Bulla, NEKA
56
Marek Čižmár, NEKA
57
Robert Engel, NEKA
58
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
59
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
60
Peter Figeľ, DS
61
Martin Galgoczy, NEKA
62
Aneta Horváthová, EDS
63
Vladimír Juroš, MS
64
Michaela Kapustníková, NOVA
65
Andrej Kocák, MS
66
František Kolbaský, ÚSVIT
67
Ľubomír Princík, NEKA

Volebná účasť

21,54
%
2017 1. kolo
15,20
%
2013 2. kolo
11,82
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 21,54%
2013 2. kolo 15,20%
2013 1. kolo 11,82%