Kandidáti na predsedu VÚC

Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
48,34%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
34,69%
Milan Belica NEKA
7,27%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2,93%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
1,53%
Renáta Kolenčíková NEKA
1,40%
Peter Pukan REPUBLIKA
1,40%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,02%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
1,02%
Martin Kusenda NEKA
0,38%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
János Bób, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
646 hlasov
2
Tibor Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
303 hlasov
3
Peter Puss, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
289 hlasov
4
Koloman Forró, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
270 hlasov
5
Róbert Mészáros, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
239 hlasov
6
Marián Tóth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
239 hlasov
7
Zuzana Peternai, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
234 hlasov
8
Emil Pásztor, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
193 hlasov
9
Otokar Klein, NEKA
181 hlasov
10
Branislav Becík, Hlas - sociálna demokracia,...
178 hlasov
11
Zoltán Danczi, Hlas - sociálna demokracia,...
79 hlasov
12
Gabriel Katona, NEKA
68 hlasov
13
Ivan Katona, NEKA
57 hlasov
14
Kornel Ács, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
54 hlasov
15
Monika Kolejáková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
51 hlasov
16
Martin Starzyk, Hlas - sociálna demokracia,...
48 hlasov
17
Peter Kováč, Hlas - sociálna demokracia,...
46 hlasov
18
Iveta Rajčániová, Hlas - sociálna demokracia,...
43 hlasov
19
Karol Borik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
38 hlasov
20
Róbert Bartoš, Hlas - sociálna demokracia,...
36 hlasov
21
Ladislav Hamran, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
33 hlasov
22
Tibor Matuška, SMER - SD, SNS
32 hlasov
23
Helena Bohátová, SMER - SD, SNS
31 hlasov
24
Dionýz Solár, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
29 hlasov
25
Ladislav Marenčák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
29 hlasov
26
František Buda, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
25 hlasov
27
Jaroslava Bernátová, SMER - SD, SNS
25 hlasov
28
Ingrid Ujváriová, Hlas - sociálna demokracia,...
23 hlasov
29
Rudolf Hlavács, Hlas - sociálna demokracia,...
21 hlasov
30
Ladislav Černák, SMER - SD, SNS
20 hlasov
31
Marcel Filaga, NEKA
20 hlasov
32
Juraj Šimunek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
19 hlasov
33
Lukáš Kyselica, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
16 hlasov
34
Daša Viszlayová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
15 hlasov
35
Oto Hlavatý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
15 hlasov
36
Denis Gondžala, REPUBLIKA
14 hlasov
37
Marek Oremus, SMER - SD, SNS
14 hlasov
38
Dušan Pukanec, NK/NEKA
14 hlasov
39
Igor Bartovič, SMER - SD, SNS
13 hlasov
40
Peter Chmelo, REPUBLIKA
13 hlasov
41
Judita Laššáková, NEKA
13 hlasov
42
Peter Podbehlý, NEKA
12 hlasov
43
Radovan Kuruc, REPUBLIKA
11 hlasov
44
Milan Španír, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
45
Martin Búry, NEKA
11 hlasov
46
Michal Prešinský, REPUBLIKA
10 hlasov
47
Štefan Marcsek, Progresívne Slovensko
10 hlasov
48
Andrea Hudecová, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
49
Dušan Rampašek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
9 hlasov
50
Miroslav Juhász, SMER - SD, SNS
9 hlasov
51
Stanislav Petráš, NEKA
8 hlasov
52
Marek Šimunek, NEKA
8 hlasov
53
Milan Dobrovodský, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
8 hlasov
54
Adam Meško, DOMOV-NS
7 hlasov
55
Alena Jaššová, REPUBLIKA
7 hlasov
56
Miloš Rybár, NEKA
5 hlasov
57
Helena Sláviková, Progresívne Slovensko
5 hlasov
58
Pavol Machata, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
59
Aurel Gális, SMER - SD, SNS
5 hlasov
60
Miroslav Kleman, NK/NEKA
4 hlasov
61
Ján Pék, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
62
Erik Kliment, NEKA
3 hlasov
63
Jaroslava Samuelová, Slovenské Hnutie Obrody
3 hlasov
64
Jozef Zaťko, NK/NEKA
3 hlasov
65
Richard Gajdoš, NEKA
2 hlasov
66
František Slávik, Progresívne Slovensko
2 hlasov
67
Marta Kasášová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
2 hlasov
68
Rudolf Frýželka, ŽIVOT
2 hlasov
69
Ľuboslava Petričová, NK/NEKA
70
Pavol Timko, REPUBLIKA

Volebná účasť

49,11 %

Historický vývoj

29.10. 2022 49,11 %
04.11. 2017 1. kolo 28,00 %
23.11. 2013 2. kolo 18,05 %
09.11. 2013 1. kolo 26,47 %