Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SMER - SD, Hlas - sociálna...
60,59%
Peter Máťoš KDH, SaS, OKS, DOBRÁ VOĽBA a...
22,74%
Adrián Mikuš NEKA
7,94%
Miroslav Magdech REPUBLIKA
3,74%
Anton Kysel ĽS Naše Slovensko
2,80%
Marian Kňažko Slovenská ľudová strana (SĽS)
2,18%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Zuzana Baková, SMER - SD, Hlas - sociálna...
195 hlasov
2
Michal Gogola, SMER - SD, Hlas - sociálna...
134 hlasov
3
Richard Takáč, SMER - SD, Hlas - sociálna...
132 hlasov
4
Ľuboš Žiško, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
128 hlasov
5
Jozef Stopka, SMER - SD, Hlas - sociálna...
127 hlasov
6
Michal Ďureje, NEKA
114 hlasov
7
Ján Daňo, SMER - SD, Hlas - sociálna...
105 hlasov
8
Petra Hajšelová, SMER - SD, Hlas - sociálna...
105 hlasov
9
Viera Beňová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
99 hlasov
10
Eleonóra Porubcová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
94 hlasov
11
Dušan Šimka, NEKA
91 hlasov
12
Dominika Vážna, SMER - SD, Hlas - sociálna...
83 hlasov
13
Emil Divéky, SMER - SD, Hlas - sociálna...
81 hlasov
14
Peter Oulehle, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
76 hlasov
15
Miroslav Žiak, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
73 hlasov
16
František Tám, SMER - SD, Hlas - sociálna...
66 hlasov
17
Marek Borik, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
65 hlasov
18
Ladislav Smatana, NEKA
63 hlasov
19
Ivan Porubec, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
60 hlasov
20
Natália Svítková, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
58 hlasov
21
Mária Šramková, NEKA
58 hlasov
22
Silvia Grúberová, NEKA
55 hlasov
23
Monika Pekárová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
55 hlasov
24
Silvia Bošnovičová, NEKA
54 hlasov
25
Helena Dadíková, NEKA
52 hlasov
26
Martin Drozd, NEKA
51 hlasov
27
Ladislav Procházka, NEKA
51 hlasov
28
Branislav Doboš, REPUBLIKA
51 hlasov
29
Boris Vanek, SMER - SD, Hlas - sociálna...
51 hlasov
30
Katarína Svobodová, NEKA
50 hlasov
31
Zuzana Hujsiová, NEKA
49 hlasov
32
Peter Švajlenka, Slovenský PATRIOT
44 hlasov
33
Michal Dobiš, NEKA
43 hlasov
34
Juraj Leporis, NEKA
42 hlasov
35
Michaela Brunclíková, NEKA
42 hlasov
36
Tomáš Tines, NEKA
42 hlasov
37
Ján Kuchárik, REPUBLIKA
40 hlasov
38
Radovan Mišeje, ĽS Naše Slovensko
39 hlasov
39
Ľuboš Jelačič, NEKA
35 hlasov
40
Alojz Vlčko, NEKA
33 hlasov
41
Ivor Husár, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
30 hlasov
42
Vladimír Revický, REPUBLIKA
30 hlasov
43
Marek Mokrý, Progresívne Slovensko
30 hlasov
44
Eva Hodásová, KSS
26 hlasov
45
Radoslav Škraban, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
26 hlasov
46
Ambróz Jamriško, NEKA
22 hlasov
47
Viera Mrázová, NEKA
21 hlasov
48
Radoslav Iždinský, NEKA
20 hlasov
49
Tomáš Šujan, NEKA
19 hlasov
50
Igor Sojka, KSS
17 hlasov
51
Miroslav Ertel, DS
17 hlasov
52
Katarína Ivaničová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
16 hlasov
53
Dana Škrabáková, Hnutie ONÁS
16 hlasov
54
Juraj Gordan, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
15 hlasov
55
Branislav Ondruška, DOMOV-NS
13 hlasov
56
Róbert Hekl, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
12 hlasov
57
Tibor Šovčík, Slovenské Hnutie Obrody
12 hlasov
58
Jozef Meluš, Slovenské Hnutie Obrody
12 hlasov
59
Marta Gaplovská, Hnutie ONÁS
10 hlasov
60
Andrea Filt, DS
8 hlasov

Volebná účasť

48,44 %

Historický vývoj

29.10. 2022 48,44 %
04.11. 2017 1. kolo 22,75 %
09.11. 2013 1. kolo 16,98 %