Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Jaroslav Baška SMER - SD
55,17%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA, SaS,...
22,84%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
7,33%
Peter Palko KSS
7,33%
Marián Herdel NEKA
4,74%
Ľubomír Žabár NEKA
2,59%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Dušan Šimka, NEKA
62 hlasov
2
Jozef Stopka, SMER - SD
62 hlasov
3
Miroslav Žiak, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
57 hlasov
4
Dušan Ďuriš, SMER - SD
57 hlasov
5
Mohamed Hemza, SMER - SD
53 hlasov
6
Vojtech Bartoš, NEKA
51 hlasov
7
Ján Cipov, SMER - SD
51 hlasov
8
Richard Takáč, SMER - SD
40 hlasov
9
Katarína Macháčková, NEKA
39 hlasov
10
Štefan Gaman, SMER - SD
38 hlasov
11
Martin Lukačovič, SMER - SD
37 hlasov
12
František Tám, SMER - SD
35 hlasov
13
Ján Bodnár, SMER - SD
34 hlasov
14
Štefan Mjartan, SMER - SD
31 hlasov
15
Eleonóra Porubcová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
30 hlasov
16
Viliam Kurbel, NEKA
28 hlasov
17
Anna Záborská, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
21 hlasov
18
Marián Mikula, KSS
21 hlasov
19
Milan Dérer, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
18 hlasov
20
Dana Melišková, NEKA
16 hlasov
21
Ivana Hromádková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
15 hlasov
22
Silvia Siváková Nemcová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
14 hlasov
23
Gabriel Šimko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
14 hlasov
24
Anton Špeťko, NEKA
14 hlasov
25
Ján Belanský, NEKA
13 hlasov
26
Viera Beňová, NEKA
13 hlasov
27
Róbert Frimmel, NEKA
12 hlasov
28
Peter Juríček, NEKA
12 hlasov
29
Jozef Meluš, NEKA
12 hlasov
30
Roman Hlaváč, NEKA
11 hlasov
31
Helena Dadíková, NEKA
11 hlasov
32
Ján Mokrý, SNS
10 hlasov
33
Emil Divéky, SNS
10 hlasov
34
Tomáš Kozák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
10 hlasov
35
Ľuboš Maxina, NEKA
10 hlasov
36
Jozef Balčirák, NEKA
10 hlasov
37
Jana Červienková, NEKA
9 hlasov
38
Boris Borovica, SNS
9 hlasov
39
Adriána Svitková, SMS
9 hlasov
40
Ivan Vaňo, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
9 hlasov
41
Andrej Plachý, KSS
9 hlasov
42
Vojtech Čičmanec, NEKA
8 hlasov
43
Marek Michalovič, NEKA
8 hlasov
44
Miroslav Valach, KSS
8 hlasov
45
Miroslav Samiec, KSS
7 hlasov
46
Petra Kobetičová, NEKA
7 hlasov
47
Anton Turčan, KSS
7 hlasov
48
Jozef Vrábeľ, NEKA
6 hlasov
49
Vladimíra Ďuračková, NEKA
6 hlasov
50
Marek Daniš, ĽS-HZDS
5 hlasov
51
Róbert Hekl, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
5 hlasov
52
Zuzana Kútna, SMS
5 hlasov
53
Branislav Ondruška, SNS
5 hlasov
54
Štefan Škríp, SNS
5 hlasov
55
Jozef Škadra, SNS
5 hlasov
56
Miloš Cúcik, NEKA
5 hlasov
57
Patrícia Grófová, NEKA
5 hlasov
58
Vladimír Petráš, SNS
4 hlasov
59
Augustín Jozef Lang, SNS
4 hlasov
60
Ján Dobrovodský, NEKA
4 hlasov
61
Viera Masaryková, NEKA
3 hlasov
62
Jaroslav Hanzel, NEKA
3 hlasov
63
Ľudovít Vojtko, SNS
2 hlasov
64
Milan Bureš, KSS
2 hlasov
65
Vladimír Buzalka, NEKA
2 hlasov
66
Jozef Vážny, ĽS-HZDS
2 hlasov
67
Jozef Zubák, DOST
2 hlasov
68
Róbert Štrbák, ĽS-HZDS
1 hlasov
69
Mária Luprichová, SNS
1 hlasov
70
Jaroslav Daniš, DOST

Volebná účasť

22,75
%
2017 1. kolo
16,98
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 22,75%
2013 1. kolo 16,98%