Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
89,08%
Milan Belica SMER - SD
10,92%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
88,21%
Milan Belica SMER - SD
6,99%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
2,62%
Robert Dick MS
0,87%
Peter Oremus NEKA
0,44%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
0,44%
Viliam Mokraň KĽS
0,44%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Csaba Földes, SMK-MKP
160 hlasov
2
Lajos Csóka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
147 hlasov
3
Árpád Horváth, SMK-MKP
110 hlasov
4
Rozália Szalay, SMK-MKP
105 hlasov
5
Éva Hortai, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
105 hlasov
6
Zsolt Sebö, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
96 hlasov
7
Olga Szabó, SMK-MKP
92 hlasov
8
László Stubendek, SMK-MKP
78 hlasov
9
Jozef Jobbágy, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
76 hlasov
10
Attila Petheő, SMK-MKP
74 hlasov
11
Norbert Becse, SMK-MKP
65 hlasov
12
Tihamér Gyarmati, SMK-MKP
59 hlasov
13
Rudolf Čerňanský, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
57 hlasov
14
Anton Marek, NEKA
56 hlasov
15
Tamás Varga, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
54 hlasov
16
Štefan Kucsera, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
50 hlasov
17
Gabriel Szalay, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
45 hlasov
18
György Batta, NEKA
30 hlasov
19
Milan Lehocký, NEKA
12 hlasov
20
Milan Opálka, KSS
12 hlasov
21
Anna Žigová, KDH, SMER - SD
11 hlasov
22
Robert Dick, MS
10 hlasov
23
Lívia Csíková, MS
9 hlasov
24
Miroslav Adamik, NEKA
9 hlasov
25
Karel Krejčí, KSS
8 hlasov
26
Mária Csákiová, MS
8 hlasov
27
Tibor Mayer, NEKA
7 hlasov
28
Tamara Podmanická, SMS
7 hlasov
29
Ladislav Tóth, KSS
6 hlasov
30
Peter Getler, SMS
5 hlasov
31
Károly Less, NEKA
5 hlasov
32
Konštantín Glič, KDH, SMER - SD
5 hlasov
33
Dušan Tulpík, ĽS-HZDS
4 hlasov
34
Ján Pikor, NEKA
4 hlasov
35
Pavol Tausk, KSS
3 hlasov
36
Jozef Petráš, KSS
2 hlasov

Volebná účasť

12,62
%
2017 1. kolo
11,34
%
2013 2. kolo
12,06
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 12,62%
2013 2. kolo 11,34%
2013 1. kolo 12,06%