Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
27,63%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
25,66%
Milan Belica NEKA
22,70%
Martin Kusenda NEKA
4,93%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4,61%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
2,96%
Peter Pukan REPUBLIKA
2,96%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
2,63%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
2,63%
Renáta Kolenčíková NEKA
1,97%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
1,32%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Burčo, Hlas - sociálna demokracia,...
179 hlasov
2
Eva Bielik Hajdamárová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
98 hlasov
3
Alexander Bačík, Hlas - sociálna demokracia,...
65 hlasov
4
Roman Salinka, NEKA
59 hlasov
5
Martina Holečková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
57 hlasov
6
Martin Bátovský, SMER - SD, SNS
49 hlasov
7
Branislav Štefanický, NEKA
47 hlasov
8
Marek Földesi, NEKA
45 hlasov
9
Ervín Szalma, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
42 hlasov
10
Peter Drábik, NEKA
38 hlasov
11
Antónia Foltánová, Hlas - sociálna demokracia,...
37 hlasov
12
Ján Krtík, NEKA
37 hlasov
13
Pavol Novák, SMER - SD, SNS
35 hlasov
14
Ján Janáč, NEKA
34 hlasov
15
Petra Števková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
33 hlasov
16
Igor Éder, Hlas - sociálna demokracia,...
31 hlasov
17
Mária Kuriačková, NEKA
27 hlasov
18
Rastislav Juhár, SMER - SD, SNS
27 hlasov
19
Danuše Francisciová, Hlas - sociálna demokracia,...
25 hlasov
20
Jaroslav Péter, SMER - SD, SNS
24 hlasov
21
Zuzana Kotrus Rákociová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
24 hlasov
22
Peter Benček, NEKA
24 hlasov
23
Matej Haško, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
23 hlasov
24
Miloš Zaujec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
22 hlasov
25
Ladislav Éhn, SMER - SD, SNS
22 hlasov
26
Štefan Baniar, SMER - SD, SNS
22 hlasov
27
Peter Žiak, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
20 hlasov
28
Daniela Trňanová, SMER - SD, SNS
19 hlasov
29
Estera Žigmundová, SRDCE - SNJ - sv
17 hlasov
30
Štefan Gregor, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
16 hlasov
31
Vladimír Kuny, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
15 hlasov
32
Štefan Mišák, Hlas - sociálna demokracia,...
13 hlasov
33
Ľubomír Lőrincz, SMER - SD, SNS
13 hlasov
34
Drahomíra Vrecníková, SRDCE - SNJ - sv
13 hlasov
35
Dana Ďurišová, NK/NEKA
12 hlasov
36
Lenka Nagyová, REPUBLIKA
11 hlasov
37
Tibor Taldík, Hlas - sociálna demokracia,...
11 hlasov
38
Peter Marko, NK/NEKA
10 hlasov
39
Tomáš Krištof, NEKA
10 hlasov
40
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
41
Henrieta Slavkovská, Progresívne Slovensko
10 hlasov
42
Erik Pastierovič, Progresívne Slovensko
9 hlasov
43
Renáta Meszároš, Progresívne Slovensko
9 hlasov
44
Ľudovít Viglaš, SMER - SD, SNS
9 hlasov
45
Pavol Bizík, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
46
Martina Jarošová Gašparová, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
47
Edita Horňáková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
8 hlasov
48
Rastislav Kasan, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
49
Ján Proksa, NK/NEKA
7 hlasov
50
Alexandra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
7 hlasov
51
Stanislav Banházi, Slovenská ľudová strana (SĽS)
7 hlasov
52
Mária Farkašová, NEKA
7 hlasov
53
Attila Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
6 hlasov
54
Viera Černá, Slovenská ľudová strana (SĽS)
6 hlasov
55
Igor Kúdela, Zmena zdola, DÚ
5 hlasov
56
Július Nagy, Slovenská ľudová strana (SĽS)
5 hlasov
57
Oliver Štaudner, Slovenská ľudová strana (SĽS)
4 hlasov
58
Tibor Moravský, NEKA
4 hlasov
59
Tibor Turian, Slovenská ľudová strana (SĽS)
4 hlasov
60
Tibor Csenger, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
4 hlasov
61
Tomáš Ižold, NEKA
4 hlasov
62
Jozef Kubovič, NEKA
4 hlasov
63
Lenka Kluchová, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
4 hlasov
64
Karol Mladý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
3 hlasov
65
Eduard Samlek, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
66
Zoltán Fekete, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
2 hlasov
67
Jozef Franc, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
68
Daniela Nagyová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
69
Ľubomíra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
1 hlasov
70
Melinda Bögi Pathó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
1 hlasov
71
Péter Köpöncei, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
1 hlasov
72
Karol Streda, Magyar Fórum - Maďarské fórum
1 hlasov
73
Pál Zachar, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
74
Eva Naďová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
75
Roland Bogár, NEKA
76
Zdenek Donoval, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA

Volebná účasť

35,70 %

Historický vývoj

29.10. 2022 35,70 %
04.11. 2017 1. kolo 26,57 %
23.11. 2013 2. kolo 15,50 %
09.11. 2013 1. kolo 13,22 %