Kandidáti na predsedu VÚC

Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
66,38%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
13,65%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
7,09%
Milan Belica NEKA
6,11%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2,60%
Martin Kusenda NEKA
1,43%
Peter Pukan REPUBLIKA
0,85%
Renáta Kolenčíková NEKA
0,78%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
0,52%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
0,46%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,13%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tibor Csenger, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
1 098 hlasov
2
Zoltán Fekete, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
710 hlasov
3
Attila Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
432 hlasov
4
Melinda Bögi Pathó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
430 hlasov
5
Pál Zachar, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
351 hlasov
6
Péter Köpöncei, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
344 hlasov
7
Lenka Kluchová, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
290 hlasov
8
Ervín Szalma, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
176 hlasov
9
Martina Holečková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
144 hlasov
10
Karol Streda, Magyar Fórum - Maďarské fórum
128 hlasov
11
Marek Földesi, NEKA
116 hlasov
12
Ján Krtík, NEKA
107 hlasov
13
Alexander Bačík, Hlas - sociálna demokracia,...
106 hlasov
14
Igor Éder, Hlas - sociálna demokracia,...
101 hlasov
15
Štefan Gregor, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
98 hlasov
16
Martin Bátovský, SMER - SD, SNS
93 hlasov
17
Štefan Baniar, SMER - SD, SNS
87 hlasov
18
Ladislav Éhn, SMER - SD, SNS
85 hlasov
19
Erik Pastierovič, Progresívne Slovensko
81 hlasov
20
Peter Benček, NEKA
80 hlasov
21
Mária Kuriačková, NEKA
77 hlasov
22
Eva Bielik Hajdamárová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
74 hlasov
23
Miloš Zaujec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
64 hlasov
24
Ľudovít Viglaš, SMER - SD, SNS
59 hlasov
25
Roland Bogár, NEKA
59 hlasov
26
Martina Jarošová Gašparová, Hlas - sociálna demokracia,...
53 hlasov
27
Peter Žiak, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
52 hlasov
28
Petra Števková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
51 hlasov
29
Daniela Trňanová, SMER - SD, SNS
48 hlasov
30
Tomáš Krištof, NEKA
47 hlasov
31
Rastislav Juhár, SMER - SD, SNS
44 hlasov
32
Ľubomír Lőrincz, SMER - SD, SNS
43 hlasov
33
Peter Drábik, NEKA
43 hlasov
34
Zuzana Kotrus Rákociová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
42 hlasov
35
Štefan Mišák, Hlas - sociálna demokracia,...
41 hlasov
36
Pavol Novák, SMER - SD, SNS
41 hlasov
37
Peter Burčo, Hlas - sociálna demokracia,...
41 hlasov
38
Tibor Moravský, NEKA
40 hlasov
39
Eva Naďová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
38 hlasov
40
Matej Haško, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
37 hlasov
41
Tomáš Ižold, NEKA
35 hlasov
42
Vladimír Kuny, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
33 hlasov
43
Rastislav Kasan, Hlas - sociálna demokracia,...
32 hlasov
44
Edita Horňáková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
32 hlasov
45
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
30 hlasov
46
Ján Janáč, NEKA
29 hlasov
47
Zdenek Donoval, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
29 hlasov
48
Roman Salinka, NEKA
28 hlasov
49
Henrieta Slavkovská, Progresívne Slovensko
27 hlasov
50
Mária Farkašová, NEKA
27 hlasov
51
Branislav Štefanický, NEKA
27 hlasov
52
Estera Žigmundová, SRDCE - SNJ - sv
27 hlasov
53
Antónia Foltánová, Hlas - sociálna demokracia,...
26 hlasov
54
Dana Ďurišová, NK/NEKA
26 hlasov
55
Jaroslav Péter, SMER - SD, SNS
25 hlasov
56
Lenka Nagyová, REPUBLIKA
24 hlasov
57
Ján Proksa, NK/NEKA
23 hlasov
58
Tibor Taldík, Hlas - sociálna demokracia,...
22 hlasov
59
Viera Černá, Slovenská ľudová strana (SĽS)
21 hlasov
60
Renáta Meszároš, Progresívne Slovensko
20 hlasov
61
Igor Kúdela, Zmena zdola, DÚ
17 hlasov
62
Danuše Francisciová, Hlas - sociálna demokracia,...
16 hlasov
63
Pavol Bizík, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
64
Oliver Štaudner, Slovenská ľudová strana (SĽS)
15 hlasov
65
Peter Marko, NK/NEKA
15 hlasov
66
Alexandra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
15 hlasov
67
Jozef Kubovič, NEKA
14 hlasov
68
Július Nagy, Slovenská ľudová strana (SĽS)
12 hlasov
69
Stanislav Banházi, Slovenská ľudová strana (SĽS)
11 hlasov
70
Ľubomíra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
11 hlasov
71
Drahomíra Vrecníková, SRDCE - SNJ - sv
10 hlasov
72
Jozef Franc, Slovenská ľudová strana (SĽS)
8 hlasov
73
Karol Mladý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
7 hlasov
74
Tibor Turian, Slovenská ľudová strana (SĽS)
7 hlasov
75
Eduard Samlek, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
76
Daniela Nagyová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov

Volebná účasť

29,30 %

Historický vývoj

29.10. 2022 29,30 %
04.11. 2017 1. kolo 23,25 %
23.11. 2013 2. kolo 10,44 %
09.11. 2013 1. kolo 12,17 %