vyberte rok
Zelenečokres Trnava

Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
57,01%
Tibor Mikuš NEKA
39,67%
Jaroslav Cehlárik NEKA
1,29%
Márius Novák NP
1,11%
Konrád Rigó Most-Híd
0,55%
József Berényi SMK
0,37%

Volebná účasť

24,41
%
2017 1. kolo
16,62
%
2013 2. kolo
13,62
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,41%
2013 2. kolo 16,62%
2013 1. kolo 13,62%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
189 hlasov
2
Marián Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
130 hlasov
3
Marta Gubrická, SMER-SD
126 hlasov
4
Branislav Kramár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
126 hlasov
5
Vladimír Butko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
117 hlasov
6
Marek Neštický, NEKA
113 hlasov
7
Matej Lančarič, NEKA
103 hlasov
8
Elena Kátlovská, NEKA
94 hlasov
9
Šimon Štefunko, NEKA
89 hlasov
10
Marián Galbavý, NEKA
84 hlasov
11
Jozef Klokner, NEKA
81 hlasov
12
Štefan Bošnák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
80 hlasov
13
Tibor Pekarčík, NEKA
80 hlasov
14
Martin Uhlík, NEKA
78 hlasov
15
Stanislav Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
77 hlasov
16
Rastislav Mráz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
75 hlasov
17
Augustín Hambálek, SMER-SD
74 hlasov
18
Štefan Krištofík, SMER-SD
73 hlasov
19
Ľubomír Antal, SMER-SD
72 hlasov
20
Peter Sloboda, NEKA
70 hlasov
21
Daniel Kravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
68 hlasov
22
Martin Dvornák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
64 hlasov
23
Jaroslav Cehlárik, NEKA
61 hlasov
24
Vladimír Púčik, SMER-SD
58 hlasov
25
Bystrík Stanko, NEKA
54 hlasov
26
Jozef Pobiecký, NEKA
52 hlasov
27
Karol Zachar, SMER-SD
50 hlasov
28
Juraj Novota, NEKA
48 hlasov
29
Július Zemko, SMER-SD
48 hlasov
30
Valburga Lobotková, SMER-SD
42 hlasov
31
Norbert Halász, NEKA
42 hlasov
32
Iveta Bakičová, NEKA
40 hlasov
33
Vladimír Hečko, ĽS Naše Slovensko
33 hlasov
34
Marcel Behro, NEKA
32 hlasov
35
Richard Gažo, ĽS Naše Slovensko
31 hlasov
36
Jaroslav Jánoš, NEKA
31 hlasov
37
Peter Haščík, NEKA
31 hlasov
38
Peter Kupka, ĽS Naše Slovensko
30 hlasov
39
Jozef Remenár, ĽS Naše Slovensko
29 hlasov
40
Tibor Szládicsek, SDKÚ-DS
29 hlasov
41
Peter Chmela, NEKA
28 hlasov
42
Jozef Koricina, NEKA
28 hlasov
43
Alexander Marček, ĽS Naše Slovensko
26 hlasov
44
Edita Brázdovičová, SME RODINA - Boris Kollár
26 hlasov
45
Zuzana Frišová, DOST
25 hlasov
46
Katarína Rešetová, ĽS Naše Slovensko
23 hlasov
47
Stanislav Barič, ĽS Naše Slovensko
23 hlasov
48
Miloš Žužo, ĽS Naše Slovensko
23 hlasov
49
Milan Remenár, SME RODINA - Boris Kollár
22 hlasov
50
Pavol Gabriška, DOST
22 hlasov
51
Peter Bartovič, MOST - HÍD
19 hlasov
52
Vladimír Kozmál, SNS
18 hlasov
53
Norbert Pavlovič, KSS
15 hlasov
54
Peter Šimončič, SME RODINA - Boris Kollár
15 hlasov
55
Jakub Mišek, NEKA
14 hlasov
56
Anna Šimončičová, SNS
14 hlasov
57
Ján Pekarík, SME RODINA - Boris Kollár
13 hlasov
58
Martin Ostrovský, SNS
13 hlasov
59
Peter Sita, NEKA
12 hlasov
60
Miloš Rybanský, DOMA DOBRE
12 hlasov
61
Juraj Janček, DOMA DOBRE
10 hlasov
62
Róbert Švec, SME RODINA - Boris Kollár
10 hlasov
63
Tomáš Pleško, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
8 hlasov
64
Patrik Zvonár, DOMA DOBRE
8 hlasov
65
Viera Gbelcová, SNS
7 hlasov
66
Stanislav Michal, DOMA DOBRE
6 hlasov
67
Rudolf Šulek, NAJ
5 hlasov
68
Stanislav Černý, DOMA DOBRE
2 hlasov
69
Marián Semáč, NAJ
1 hlasov