Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
54,92%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
35,25%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
4,10%
Dorota Bujňáková NP
2,46%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
2,46%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
0,82%
Štefan Straka KSS
Anton Korba NEKA
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Milan Baran, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
36 hlasov
2
Jozef Janiga, SMER - SD
35 hlasov
3
Michal Sýkora, SMER - SD
28 hlasov
4
Alena Madzinová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
25 hlasov
5
Anton Andráš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
24 hlasov
6
Alžbeta Havrančíková, SMER - SD
24 hlasov
7
Jozef Mezovský, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
23 hlasov
8
Michal Rusnák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
23 hlasov
9
Arne Kroták, NOVA
22 hlasov
10
Jozef Švagerko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
21 hlasov
11
Rudolf Abrahám, SMER - SD
15 hlasov
12
Igor Wzoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
15 hlasov
13
Milan Rovder, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
14 hlasov
14
Branislav Švec, NOVA
13 hlasov
15
Mária Trembáčová, NEKA
11 hlasov
16
Jana Dudová, NOVA
10 hlasov
17
Ján Dravecký, NOVA
10 hlasov
18
Danka Vančišinová, SMER - SD
10 hlasov
19
Jozef Teplický, SNS
9 hlasov
20
Peter Brenišin, SMER - SD
8 hlasov
21
Anna Ondrušeková, NEKA
8 hlasov
22
Peter Hritz, SMER - SD
7 hlasov
23
Vladimír Ondruš, SMER - SD
6 hlasov
24
Veronika Brijová, SNS
5 hlasov
25
Peter Dujava, NEKA
5 hlasov
26
Milan Antaš, SOĽ
5 hlasov
27
Peter Roth, OKS
5 hlasov
28
Milan Marečák, SMS
4 hlasov
29
Iveta Jabrocká, 99%, PaS
4 hlasov
30
Slavomír Božoň, SaS
4 hlasov
31
Slavomír Kopáč, NEKA
4 hlasov
32
Peter Jakubčák, KSS
3 hlasov
33
Mário Blahota, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
34
Mário Kovalčík, NEKA
3 hlasov
35
František Bednár, SĽS
2 hlasov
36
Mária Ilenčíková, NEKA
2 hlasov
37
Daniel Abaffy, SĽS
2 hlasov
38
Miroslav Ščurka, KSS
2 hlasov
39
Rajmund Szánto, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
40
Ladislav Moravčík, NEKA
2 hlasov
41
Iveta Martonová, 99%, PaS
2 hlasov
42
Rastislav Wolf, SĽS
1 hlasov
43
Ľubomír Kroščen, SĽS
1 hlasov
44
Richard Koky, NEKA
1 hlasov
45
Elena Bačkorová, SĽS
1 hlasov
46
Anna Jablonovská, SĽS
1 hlasov
47
Kamil Horváth, SRK
1 hlasov
48
Ján Kuchta, SĽS
1 hlasov
49
Milan Korenko, SĽS
1 hlasov
50
Ladislav Trembáč, SMS
51
Marek Jackanič, ÚSVIT
52
Martin Ščuka, SRK

Volebná účasť

17,03
%
2017 1. kolo
11,67
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 17,03%
2013 1. kolo 11,67%