Ždiar okres Poprad

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský KDH, SME RODINA, SaS, ZA ĽUDÍ
56,85%
Michal Kaliňák Hlas - sociálna demokracia, ...
16,36%
Milan Mazurek REPUBLIKA
12,07%
Filip Kuffa ŽIVOT
5,11%
Michal Biganič NEKA
3,68%
Ján Bync NEKA
2,66%
Patrícia Reváková NK/NEKA
2,45%
Ingrid Tomková ĽS Naše Slovensko
0,82%
Ľubomír Goliaš Hnutie ONÁS
0,00%
Jozef Mihalčin SRDCE - SNJ - sv
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Zoričák, Slovenský PATRIOT
141 hlasov
2
Anton Danko, NEKA
130 hlasov
3
František Majerský, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
124 hlasov
4
Jozef Janiga, NEKA
101 hlasov
5
Martin Lajoš, NEKA
82 hlasov
6
Mária Vojtaššáková, Hlas - sociálna demokracia,...
81 hlasov
7
Michal Sýkora, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
67 hlasov
8
Milan Baran, NEKA
64 hlasov
9
Slavomír Božoň, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
48 hlasov
10
Vladimír Lajčák, NEKA
46 hlasov
11
Igor Wzoš, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
43 hlasov
12
Gabriel Bodnár, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
37 hlasov
13
Jozef Bizoň, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
37 hlasov
14
Patrícia Bujňáková, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
35 hlasov
15
Ján Drobný, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
31 hlasov
16
Jozef Švagerko, NEKA
30 hlasov
17
Miriam Kuzárová, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
29 hlasov
18
Marián Barilla, Hlas - sociálna demokracia,...
27 hlasov
19
Peter Sklenka, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
27 hlasov
20
Štefan Pčola, NEKA
27 hlasov
21
Adrián Kromka, Hlas - sociálna demokracia,...
27 hlasov
22
Rastislav Puchala, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
26 hlasov
23
Darina Jatiová, NEKA
23 hlasov
24
Michala Gánovská, REPUBLIKA
22 hlasov
25
Marián Saraka, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
21 hlasov
26
Jozef Bednár, NEKA
20 hlasov
27
Peter Brenišin, NEKA
20 hlasov
28
Marián Luha, Hlas - sociálna demokracia,...
20 hlasov
29
Zdenka Galiková, Slovenské Hnutie Obrody
18 hlasov
30
Tatiana Husárová, NEKA
16 hlasov
31
Helena Mezenská, Slovenský PATRIOT
15 hlasov
32
Peter Kandráč, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
15 hlasov
33
Martin Sýkora, NK/NEKA
14 hlasov
34
Slavomír Kopáč, Hlas - sociálna demokracia,...
14 hlasov
35
Jozef Lengvarský, KSS
14 hlasov
36
Ján Mlynár, Hlas - sociálna demokracia,...
14 hlasov
37
Stanislav Kuľka, REPUBLIKA
13 hlasov
38
Jaroslav Lovás, REPUBLIKA
13 hlasov
39
Ján Ondrišík, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
12 hlasov
40
Rastislav Zacher, Hlas - sociálna demokracia,...
12 hlasov
41
Angela Františková, SNS
12 hlasov
42
Valentin Galik, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
11 hlasov
43
Ondrej Kavka, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
11 hlasov
44
Rastislav Šuliga, NEKA
10 hlasov
45
Jaroslav Mazurek, PRINCÍP
10 hlasov
46
Pavol Legát, NK/NEKA
10 hlasov
47
Ján Nemec, SNS
9 hlasov
48
Roderik Ledecký, SNS
9 hlasov
49
Anna Ondrušeková, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
9 hlasov
50
Jaroslav Vajda, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
51
Karol Jakubčák, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
8 hlasov
52
Peter Dujava, NEKA
8 hlasov
53
Anna Schlosserová, NEKA
8 hlasov
54
Jaroslav Ščurka, Slovenské Hnutie Obrody
7 hlasov
55
Slavomír Lippart, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
6 hlasov
56
Radovan Bujňák, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
6 hlasov
57
Ľudmila Ral, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
58
Peter Olexa, ŽIVOT
6 hlasov
59
Jozef Nazarej, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
6 hlasov
60
Michal Materný, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
6 hlasov
61
Mária Petruľová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
5 hlasov
62
Jozef Košický, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
5 hlasov
63
Rastislav Cunik, NEKA
5 hlasov
64
Zdenko Bukovinský, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
5 hlasov
65
Iveta Ružeková, NaS - ns
4 hlasy
66
Igor Leščinský, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasy
67
Tomáš Šebest, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasy
68
Anna Kleinová, Slovenský PATRIOT
4 hlasy
69
Igor Gavalier, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
4 hlasy
70
Vladimír Krojer, ĽS Naše Slovensko
3 hlasy
71
Juraj Smolár, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasy
72
Ladislav Kalász, NEKA
3 hlasy
73
Ján Jäger, Slovenský PATRIOT
2 hlasy
74
Ingrid Lindemanová, NEKA
2 hlasy

Volebná účasť

53,03 %

Historický vývoj

29.10. 2022 53,03 %
04.11. 2017 1. kolo 17,03 %
09.11. 2013 1. kolo 11,67 %