Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
73,02%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
26,98%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Rudolf Bauer KDS
45,63%
Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
36,89%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
5,34%
Dominika Palaščáková NOVA
4,85%
Jaroslav Džunko NEKA
2,43%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
1,46%
Lukáš Sisák KSS
1,46%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
0,97%
Jozef Holečko NEKA
0,49%
Ivan Kuhn OKS
0,49%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Kokarda, NEKA
191 hlasov
2
Michal Rečka, SMER - SD
124 hlasov
3
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
68 hlasov
4
Monika Bérešová, SZS
55 hlasov
5
Miloš Barcal, NEKA
54 hlasov
6
Jozef Konkoly, SMER - SD
52 hlasov
7
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
41 hlasov
8
Božena Letková, NEKA
30 hlasov
9
Róbert Čarny, SNS
23 hlasov
10
Ivan Buchla, SNS
21 hlasov
11
Monika Vargová, SNS
19 hlasov
12
Karol Dzugas, NEKA
16 hlasov
13
František Petro, SMER - SD
15 hlasov
14
Viktor Dulina, NEKA
15 hlasov
15
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
15 hlasov
16
Róbert Šándor, NEKA
13 hlasov
17
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
18
Dominika Palaščáková, NOVA
12 hlasov
19
Martin Baltes, SĽS
12 hlasov
20
Anton Medvec, NEKA
12 hlasov
21
Vojtech Staňo, SMER - SD
11 hlasov
22
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
23
Slavomír Horváth, SNS
10 hlasov
24
Ľubomír Šimko, SMER - SD
9 hlasov
25
Ján Mikloš, KSS
9 hlasov
26
Ján Marton, NOVA
8 hlasov
27
Miroslav Bačenko, NEKA
7 hlasov
28
Peter Papáč, KSS
7 hlasov
29
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
30
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
31
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
32
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
6 hlasov
33
Ján Bačo, SĽS
6 hlasov
34
Ladislav Vojtko, KSS
6 hlasov
35
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
5 hlasov
36
Imrich Kohút, SĽS
5 hlasov
37
Elena Majancsíková, SĽS
5 hlasov
38
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
5 hlasov
39
Radoslav Šimko, SNS
5 hlasov
40
Roman Horváth, SRÚS
5 hlasov
41
Jozef Holečko, NEKA
4 hlasov
42
Ján Stanislav, SNS
4 hlasov
43
Ivan Hriczko, NEKA
4 hlasov
44
Peter Palaščák, SOĽ
4 hlasov
45
Jozef Koňa, SĽS
3 hlasov
46
Viliam Bačo, NEKA
3 hlasov
47
László Iván, SMK-MKP
2 hlasov
48
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
2 hlasov
49
Ladislav Bartók, NEKA
2 hlasov
50
Július Grulyo, NEKA
2 hlasov
51
Marián Kertész, PD
2 hlasov
52
Ľubica Holováčová, SĽS
1 hlasov
53
Alexander Bimbo, SRÚS
1 hlasov
54
Marián Tóth, SaS
1 hlasov
55
Anton Király, SMK-MKP
1 hlasov
56
László Köteles, SMK-MKP
1 hlasov
57
Vladimír Popovič, SMS
1 hlasov
58
Jenő Csoltkó, NEKA
59
Františka Kočišová, SĽS
60
Jozef Tischler, SĽS
61
István Zachariaš, SMK-MKP

Volebná účasť

30,66
%
2017 1. kolo
11,68
%
2013 2. kolo
21,66
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 30,66%
2013 2. kolo 11,68%
2013 1. kolo 21,66%