Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Juraj Blanár SNS, SZ, SMER - SD
52,70%
Miroslav Mikolášik MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS, KDH
32,43%
Igor Ryban NEKA
9,46%
Juraj Pavlovič KSS
4,05%
Ivan Pavlisko ĽS Naše Slovensko
1,35%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Monika Kavecká, NEKA
29 hlasov
2
Peter Dobeš, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
27 hlasov
3
Igor Choma, SMER - SD
21 hlasov
4
Andrej Sočuvka, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
19 hlasov
5
Juraj Popluhár, SMER - SD
18 hlasov
6
Ľubomír Bažík, OKS, NOVA
17 hlasov
7
Jozef Badžgoň, OKS, NOVA
14 hlasov
8
Martin Babčan, NEKA
13 hlasov
9
Monika Dimitriadu, OKS, NOVA
13 hlasov
10
Jaroslav Pecho, SNS
13 hlasov
11
Štefan Zelník, SNS
12 hlasov
12
Peter Tarábek, SNS
12 hlasov
13
Jozef Štrba, SMER - SD
12 hlasov
14
Marian Hurík, OKS, NOVA
10 hlasov
15
Branislav Bačík, SMER - SD
10 hlasov
16
Róbert Kašša, NEKA
10 hlasov
17
Jana Rojková, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
9 hlasov
18
Peter Ničík, OKS, NOVA
8 hlasov
19
Pavel Pavlásek, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
8 hlasov
20
Pavol Čorba, SMER - SD
8 hlasov
21
Martin Kapitulík, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
8 hlasov
22
Viliam Turský, SNS
8 hlasov
23
Andrej Filip, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
8 hlasov
24
Soňa Miháliková, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
7 hlasov
25
Jaroslav Dvorský, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
7 hlasov
26
Rastislav Ďuriník, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
7 hlasov
27
Juraj Marko, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
7 hlasov
28
Slavomíra Brezovská, SMER - SD
7 hlasov
29
Igor Liška, SMER - SD
7 hlasov
30
Ladislav Štefanec, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
6 hlasov
31
Martin Barčík, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
6 hlasov
32
Milan Mrázik, 99%
6 hlasov
33
Dušan Štadáni, NEKA
6 hlasov
34
Milan Laurenčík, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
6 hlasov
35
Peter Miškus, EDS
6 hlasov
36
Patrik Groma, NEKA
5 hlasov
37
Robert Ficek, SMER - SD
5 hlasov
38
Jozef Juriš, NEKA
5 hlasov
39
Mariana Bohačiaková, SNS
5 hlasov
40
Boris Schubert, NEKA
5 hlasov
41
Emil Rafaj, SNS
5 hlasov
42
Michal Smolka, SNS
5 hlasov
43
Roman Repa, NEKA
4 hlasov
44
Juraj Petráš, OKS, NOVA
4 hlasov
45
Ľubomír Sečkár, SMER - SD
4 hlasov
46
František Štefánik, KSS
4 hlasov
47
Rudolf Michalec, SMER - SD
4 hlasov
48
Anton Trnovec, SMER - SD
4 hlasov
49
Jozef Machyna, SMER - SD
4 hlasov
50
Milan Turčan, NEKA
3 hlasov
51
Anton Štefko, SNS
3 hlasov
52
Martin Seč, NEKA
3 hlasov
53
Daniel Klačko, SNS
3 hlasov
54
Peter Hroško, PD
3 hlasov
55
Peter Mesároš, EDS
3 hlasov
56
Ján Ďuriš, NEKA
3 hlasov
57
Marek Heinrich, NEKA
3 hlasov
58
Milan Gavlák, ĽS-HZDS
2 hlasov
59
Vladislava Uhliariková, NP
2 hlasov
60
Ivan Koterba, 99%
2 hlasov
61
Štefan Muchy, KSS
2 hlasov
62
Mária Sluková, MS
2 hlasov
63
Vladimír Droppa, KSS
2 hlasov
64
Pavol Škorík, SĽS
2 hlasov
65
Marian Orieščik, KSS
2 hlasov
66
Jaroslav Pechočiak, KSS
2 hlasov
67
Martin Hanuliak, NEKA
1 hlasov
68
Juraj Hamaj, NEKA
1 hlasov
69
Dana Veveričíková, SNS
1 hlasov
70
Peter Vajda, NEKA
1 hlasov
71
Jozef Papán, SMER - SD
1 hlasov
72
Štefan Svetko, NEKA
1 hlasov
73
Vladimír Sadloň, SNS
74
Ľubomír Ryant, SNS

Volebná účasť

27,33
%
2017 1. kolo
11,44
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,33%
2013 1. kolo 11,44%