Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
56,82%
Rudolf Bauer KDS
43,18%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
44,68%
Rudolf Bauer KDS
24,47%
Lukáš Sisák KSS
9,57%
Dominika Palaščáková NOVA
5,32%
Jaroslav Džunko NEKA
5,32%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
4,26%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
3,19%
Jozef Holečko NEKA
3,19%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Slavomír Žužo, MS
45 hlasov
2
František Farkaš, SMER - SD
39 hlasov
3
Emil Ďurovčík, SMER - SD
38 hlasov
4
Ján Mihalečko, SMER - SD
33 hlasov
5
Jana Cibereová, SMER - SD
27 hlasov
6
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
27 hlasov
7
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
26 hlasov
8
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
26 hlasov
9
Viliam Zahorčák, SMER - SD
23 hlasov
10
Branislav Sijka, NEKA
22 hlasov
11
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
19 hlasov
12
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
18 hlasov
13
Jozef Makohus, SMER - SD
16 hlasov
14
Oliver Petrík, NEKA
14 hlasov
15
Ľubica Rošková, SMER - SD
14 hlasov
16
Valéria Eľková, NEKA
14 hlasov
17
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
18
Matúš Nameš, SNS
8 hlasov
19
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
20
Andrea Sisák, NEKA
7 hlasov
21
Milan Potocký, NEKA
7 hlasov
22
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
23
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
24
Jozef Jusko, ÚSVIT
5 hlasov
25
Pavol Valko, SMS
4 hlasov
26
Rastislav Tomaš, KSS
4 hlasov
27
Milan Kaplan, NOVA
4 hlasov
28
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
3 hlasov
29
Stanislav Gaľa, SNS
3 hlasov
30
Jaroslav Ferenc, KĽS
3 hlasov
31
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
32
Juraj Brecko, KSS
2 hlasov
33
Ján Bednár, NOVA
2 hlasov
34
Dagmara Balogová, KSS
2 hlasov
35
Ján Potocký, SMS
2 hlasov
36
Miroslav Surmánek, NOVA
2 hlasov
37
Jaroslava Špaková, DS
2 hlasov
38
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
39
Jaroslav Vaľo, SNS
2 hlasov
40
Gabriel Timko, SMS
2 hlasov
41
Tomáš Bubelíny, NOVA
1 hlasov
42
Vladimíra Fortunová, KSS
1 hlasov
43
Tibor Varga, SMK-MKP
1 hlasov
44
Attila Barkó, SMK-MKP
1 hlasov
45
Martin Stripai, SMS
1 hlasov
46
Juraj Jevin, SaS
1 hlasov
47
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
1 hlasov
48
Jaroslav Tokár, SRÚS
49
Imrich Balog, KĽS
50
Rastislav Olexa, NEKA
51
Gábor Mihók, SMK-MKP
52
Ján Mičuda, NEKA
53
Martin Magura, SMS
54
Slavomír Kešeľ, SRÚS
55
Mária Uchnárová, SMS

Volebná účasť

25,00
%
2017 1. kolo
9,86
%
2013 2. kolo
25,11
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,00%
2013 2. kolo 9,86%
2013 1. kolo 25,11%