Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
71,19%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
15,82%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
4,52%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
2,82%
Dorota Bujňáková NP
2,26%
Anton Korba NEKA
1,69%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
1,13%
Jozef Mihalčin SĽS
0,56%
Štefan Straka KSS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Fedorko, SMER - SD
126 hlasov
2
Michal Druga, SMER - SD
101 hlasov
3
Ján Ferko, SMER - SD
77 hlasov
4
Tibor Focko, SMER - SD
62 hlasov
5
Marián Feigl, ÚSVIT
26 hlasov
6
Ivan Hopta, ÚSVIT
25 hlasov
7
Michal Babin, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
22 hlasov
8
Jozef Babják, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
18 hlasov
9
František Bazar, SNS
18 hlasov
10
Miroslav Kerekanič, SMER - SD
18 hlasov
11
Michal Kurťák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
16 hlasov
12
Ľuboslava Hofericová, NEKA
15 hlasov
13
Andrea Firkáľová, 99%, PaS
14 hlasov
14
Peter Kulan, NOVA
13 hlasov
15
Milan Grundza, 99%, PaS
11 hlasov
16
Jozef Bajkó, Z-SNP
11 hlasov
17
Monika Karaffová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
10 hlasov
18
Cyril Hirjak, NEKA
9 hlasov
19
Andrej Semanco, NEKA
9 hlasov
20
Rudolf Gregorovič, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
8 hlasov
21
Martin Hoľko, NOVA
7 hlasov
22
Štefan Ladičkovský, NEKA
5 hlasov
23
Marek Juro, SaS
4 hlasov
24
Peter Beták, NOVA
4 hlasov
25
Dušan Drančak, NÁŠ KRAJ
4 hlasov
26
Marián Paško, ÚSVIT
4 hlasov
27
Anna Sotaková, KSS
3 hlasov
28
Milan Mňahončák, NÁŠ KRAJ
3 hlasov
29
Zdenek Novák, 99%, PaS
3 hlasov
30
Monika Petrušková, ÚSVIT
2 hlasov
31
Peter Sinaj, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
32
Marián Vojtko, SNS
1 hlasov
33
Milan Čička, SNS
1 hlasov
34
Martina Adameková, NOVA
1 hlasov
35
Matúš Karas, KSS
1 hlasov
36
Vladimír Sivý, SMS
1 hlasov
37
Iveta Mičáková, ÚSVIT
1 hlasov
38
Iveta Lesáková, Z-SNP
39
Ľubomír Kurej, SRÚS
40
Veronika Kocková, 99%, PaS
41
Pavol Charitun, Zmena zdola, DÚ
42
Simona Galliková, Z-SNP

Volebná účasť

26,24
%
2017 1. kolo
43,87
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 26,24%
2013 1. kolo 43,87%