Kandidáti na predsedu VÚC

Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
32,21%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
28,85%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
20,19%
Milan Belica NEKA
8,65%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2,88%
Renáta Kolenčíková NEKA
1,92%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
1,92%
Martin Kusenda NEKA
1,44%
Peter Pukan REPUBLIKA
0,96%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
0,96%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tibor Moravský, NEKA
117 hlasov
2
Tibor Csenger, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
49 hlasov
3
Ervín Szalma, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
42 hlasov
4
Martina Holečková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
39 hlasov
5
Roman Salinka, NEKA
32 hlasov
6
Zoltán Fekete, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
31 hlasov
7
Erik Pastierovič, Progresívne Slovensko
30 hlasov
8
Lenka Kluchová, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
27 hlasov
9
Melinda Bögi Pathó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
22 hlasov
10
Attila Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
22 hlasov
11
Miloš Zaujec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
21 hlasov
12
Ján Krtík, NEKA
20 hlasov
13
Pál Zachar, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
19 hlasov
14
Tibor Taldík, Hlas - sociálna demokracia,...
19 hlasov
15
Alexander Bačík, Hlas - sociálna demokracia,...
19 hlasov
16
Marek Földesi, NEKA
17 hlasov
17
Peter Burčo, Hlas - sociálna demokracia,...
16 hlasov
18
Péter Köpöncei, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
15 hlasov
19
Petra Števková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
14 hlasov
20
Tomáš Ižold, NEKA
14 hlasov
21
Martin Bátovský, SMER - SD, SNS
13 hlasov
22
Igor Éder, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
23
Eva Bielik Hajdamárová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
10 hlasov
24
Edita Horňáková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
10 hlasov
25
Dana Ďurišová, NK/NEKA
9 hlasov
26
Štefan Baniar, SMER - SD, SNS
9 hlasov
27
Matej Haško, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
9 hlasov
28
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
29
Rastislav Kasan, Hlas - sociálna demokracia,...
9 hlasov
30
Štefan Mišák, Hlas - sociálna demokracia,...
9 hlasov
31
Roland Bogár, NEKA
8 hlasov
32
Jozef Kubovič, NEKA
8 hlasov
33
Zuzana Kotrus Rákociová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
8 hlasov
34
Vladimír Kuny, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
7 hlasov
35
Tomáš Krištof, NEKA
6 hlasov
36
Branislav Štefanický, NEKA
6 hlasov
37
Pavol Bizík, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
38
Ladislav Éhn, SMER - SD, SNS
6 hlasov
39
Peter Žiak, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
6 hlasov
40
Peter Benček, NEKA
5 hlasov
41
Renáta Meszároš, Progresívne Slovensko
5 hlasov
42
Ľubomír Lőrincz, SMER - SD, SNS
5 hlasov
43
Alexandra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
5 hlasov
44
Peter Drábik, NEKA
4 hlasov
45
Martina Jarošová Gašparová, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasov
46
Pavol Novák, SMER - SD, SNS
4 hlasov
47
Karol Streda, Magyar Fórum - Maďarské fórum
4 hlasov
48
Ján Janáč, NEKA
3 hlasov
49
Lenka Nagyová, REPUBLIKA
3 hlasov
50
Ľudovít Viglaš, SMER - SD, SNS
3 hlasov
51
Tibor Turian, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
52
Daniela Trňanová, SMER - SD, SNS
3 hlasov
53
Igor Kúdela, Zmena zdola, DÚ
3 hlasov
54
Jaroslav Péter, SMER - SD, SNS
3 hlasov
55
Peter Marko, NK/NEKA
3 hlasov
56
Štefan Gregor, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
3 hlasov
57
Zdenek Donoval, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3 hlasov
58
Mária Kuriačková, NEKA
2 hlasov
59
Karol Mladý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
2 hlasov
60
Július Nagy, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
61
Stanislav Banházi, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
62
Eva Naďová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2 hlasov
63
Oliver Štaudner, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
64
Drahomíra Vrecníková, SRDCE - SNJ - sv
2 hlasov
65
Estera Žigmundová, SRDCE - SNJ - sv
2 hlasov
66
Viera Černá, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
67
Jozef Franc, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
68
Mária Farkašová, NEKA
2 hlasov
69
Rastislav Juhár, SMER - SD, SNS
2 hlasov
70
Ľubomíra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
2 hlasov
71
Antónia Foltánová, Hlas - sociálna demokracia,...
1 hlasov
72
Daniela Nagyová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
73
Henrieta Slavkovská, Progresívne Slovensko
1 hlasov
74
Ján Proksa, NK/NEKA
1 hlasov
75
Danuše Francisciová, Hlas - sociálna demokracia,...
76
Eduard Samlek, Slovenská ľudová strana (SĽS)

Volebná účasť

64,66 %

Historický vývoj

29.10. 2022 64,66 %
04.11. 2017 1. kolo 16,89 %
23.11. 2013 2. kolo 6,87 %
09.11. 2013 1. kolo 8,76 %