Kandidáti na predsedu VÚC

Igor Janckulík KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení, SNS
53,88%
Igor Choma SMER - SD
18,84%
Erika Jurinová OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SME...
11,42%
Peter Slyško Hlas - sociálna demokracia
3,88%
František Drozd ĽS Naše Slovensko
3,42%
Katarína Boková Slovenské Hnutie Obrody
2,40%
Andrea Starinská NK/NEKA
2,40%
Marián Murín NEKA
1,94%
Miroslav Urban REPUBLIKA
1,48%
Daniela Zemanová Hnutie ONÁS
0,34%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Juraj Hlavatý, NEKA
776 hlasov
2
Ján Podmanický, SMER - SD
480 hlasov
3
Ľubomír Kubla, NaS - ns
396 hlasov
4
Jozef Grapa, Hlas - sociálna demokracia
360 hlasov
5
Martin Šenfeld, NEKA
225 hlasov
6
Anna Belousovová, NEKA
214 hlasov
7
Matej Šimášek, Hlas - sociálna demokracia
172 hlasov
8
Peter Strapáč, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
163 hlasov
9
Jozef Cech, Hlas - sociálna demokracia
122 hlasov
10
Jozef Mozol, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
91 hlasov
11
Martin Baník, REPUBLIKA
78 hlasov
12
Milan Gura, NEKA
76 hlasov
13
Renáta Majchráková, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
71 hlasov
14
Milan Pišček, NEKA
69 hlasov
15
Anna Trauerová, SMER - SD
66 hlasov
16
Jozef Vražel, SMER - SD
64 hlasov
17
Pavol Holeštiak, NEKA
62 hlasov
18
Peter Jurga, SMER - SD
60 hlasov
19
František Drozd, ĽS Naše Slovensko
56 hlasov
20
Danka Jašurková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
48 hlasov
21
Dana Jašurková, NEKA
37 hlasov
22
Jozef Pajer, Skúsme to inak, SaS, OKS
36 hlasov
23
Martin Klimek, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
36 hlasov
24
Xénia Šurhaňáková, NEKA
33 hlasov
25
Marián Masnica, SMER - SD
33 hlasov
26
Erik Kajánek, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
31 hlasov
27
Marián Kubala, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
22 hlasov
28
Marianna Bebčáková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
20 hlasov
29
Juraj Vrba, REPUBLIKA
19 hlasov
30
Ľubomír Golis, Hlas - sociálna demokracia
19 hlasov
31
Marcel Šulo, SNS
19 hlasov
32
Stanislav Cyprich, NEKA
18 hlasov
33
Eleonóra Rudinská, SMER - SD
15 hlasov
34
Martin Pavlík, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
14 hlasov
35
Denis Maslák, REPUBLIKA
14 hlasov
36
Marta Sláviková, Skúsme to inak, SaS, OKS
13 hlasov
37
Ľudovít Cabuk, Hlas - sociálna demokracia
13 hlasov
38
Radoslav Zajac, Hlas - sociálna demokracia
13 hlasov
39
Tomáš Rudinský, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
40
Peter Staškovan, NK/NEKA
10 hlasov
41
Jozef Kajánek, KSS
10 hlasov
42
Michal Krenžel, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
10 hlasov
43
Tomáš Urbaník, NEKA
8 hlasov
44
Martin Kučerík, Progresívne Slovensko
8 hlasov
45
Zuzana Staníková, ŽIVOT
6 hlasov
46
Pavla Šimeková, Hlas - sociálna demokracia
6 hlasov
47
Jaroslav Klus, KSS
6 hlasov
48
Peter Šimčisko, ŽIVOT
4 hlasov

Volebná účasť

53,42 %

Historický vývoj

29.10. 2022 53,42 %
04.11. 2017 1. kolo 36,95 %
09.11. 2013 1. kolo 25,02 %