vyberte rok
Zborovokres Bardejov

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
44,16%
Peter Chudík Smer-SD
20,80%
Andrej Gmitter NEKA
15,38%
Jozef Mihalčin ĽSNS
5,70%
Ján Garaj NEKA
3,99%
Miroslav Škvarek SNS
2,56%
Pavol Gašper NEKA
1,99%
Milan Šteiner SZS
1,42%
František Bednár NAJ
1,14%
Jozef Šváč NP
1,14%
Eduard Markovič NEKA
0,85%
František Oľha Šanca
0,85%

Volebná účasť

16,35
%
2017 1. kolo
11,36
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 16,35%
2013 1. kolo 11,36%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Martin Šmilňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
129 hlasov
2
Eduard Dvorščák, SNS
122 hlasov
3
Patrik Mihaľ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
120 hlasov
4
Pavol Ceľuch, NEKA
119 hlasov
5
Ferdinand Exner, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
113 hlasov
6
Juraj Bochňa, NEKA
97 hlasov
7
Albín Cina, NP
96 hlasov
8
Jozef Kmec, NEKA
65 hlasov
9
František Hvizda, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
63 hlasov
10
František Tkáč, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
62 hlasov
11
Milan Vrabeľ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
61 hlasov
12
Boris Hanuščak, SMER-SD
48 hlasov
13
Andrej Havrilla, SMER-SD
45 hlasov
14
Pavol Goriščák, SNS
35 hlasov
15
Marián Tiliščák, ĽS Naše Slovensko
29 hlasov
16
Anton Lamanec, SNS
29 hlasov
17
Karol Billy, RIS
26 hlasov
18
Edita Mirdaliková, ĽS Naše Slovensko
25 hlasov
19
Miroslav Bujda, SMER-SD
25 hlasov
20
Zuzana Brenišová, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
21
Ondrej Katuška, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
22
Vladimír Ducár, SNS
21 hlasov
23
Štefan Holodik, VZDOR
21 hlasov
24
František Oláh, SMER-SD
19 hlasov
25
Viera Pituchová, SNS
17 hlasov
26
Jozef Lenart, NEKA
17 hlasov
27
Vladislav Novák, NEKA
16 hlasov
28
Jozef Guliga, SMER-SD
15 hlasov
29
Jozef Sorád, SZ
14 hlasov
30
Tomáš Molčan, NEKA
14 hlasov
31
Ľubomír Šesták, SNS
12 hlasov
32
Mária Spišáková, MOST - HÍD
12 hlasov
33
Miroslav Mydlo, SOĽ
8 hlasov
34
Vladislav Nemec, ŠANCA
7 hlasov
35
Alexander Šoth, SMER-SD
7 hlasov
36
Ján Huďa, KSS
5 hlasov
37
František Paľka, NAJ
3 hlasov