Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
87,50%
Rudolf Bauer KDS
12,50%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
68,25%
Rudolf Bauer KDS
9,52%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
7,94%
Dominika Palaščáková NOVA
4,76%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
4,76%
Jozef Holečko NEKA
3,17%
Jaroslav Džunko NEKA
1,59%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
Lukáš Sisák KSS
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Emil Ďurovčík, SMER - SD
41 hlasov
2
Viliam Zahorčák, SMER - SD
30 hlasov
3
Ľubica Rošková, SMER - SD
21 hlasov
4
František Farkaš, SMER - SD
21 hlasov
5
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
18 hlasov
6
Ján Mihalečko, SMER - SD
17 hlasov
7
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
17 hlasov
8
Jana Cibereová, SMER - SD
15 hlasov
9
Jozef Makohus, SMER - SD
15 hlasov
10
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
11
Valéria Eľková, NEKA
8 hlasov
12
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
13
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
14
Oliver Petrík, NEKA
7 hlasov
15
Milan Potocký, NEKA
4 hlasov
16
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
17
Imrich Balog, KĽS
3 hlasov
18
Jaroslav Tokár, SRÚS
3 hlasov
19
Jozef Jusko, ÚSVIT
3 hlasov
20
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
2 hlasov
21
Stanislav Gaľa, SNS
2 hlasov
22
Jaroslav Ferenc, KĽS
2 hlasov
23
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
2 hlasov
24
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
25
Martin Stripai, SMS
2 hlasov
26
Jaroslava Špaková, DS
2 hlasov
27
Jaroslav Vaľo, SNS
2 hlasov
28
Slavomír Žužo, MS
1 hlasov
29
Tibor Varga, SMK-MKP
1 hlasov
30
Ján Potocký, SMS
1 hlasov
31
Miroslav Surmánek, NOVA
1 hlasov
32
Juraj Jevin, SaS
1 hlasov
33
Rastislav Olexa, NEKA
1 hlasov
34
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
1 hlasov
35
Matúš Nameš, SNS
1 hlasov
36
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
37
Ján Mičuda, NEKA
38
Gábor Mihók, SMK-MKP
39
Vladimíra Fortunová, KSS
40
Branislav Sijka, NEKA
41
Andrea Sisák, NEKA
42
Gabriel Timko, SMS
43
Rastislav Tomaš, KSS
44
Pavol Valko, SMS
45
Martin Magura, SMS
46
Mária Uchnárová, SMS
47
Dagmara Balogová, KSS
48
Attila Barkó, SMK-MKP
49
Ján Bednár, NOVA
50
Juraj Brecko, KSS
51
Tomáš Bubelíny, NOVA
52
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
53
Milan Kaplan, NOVA
54
Slavomír Kešeľ, SRÚS
55
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH

Volebná účasť

14,42
%
2017 1. kolo
4,53
%
2013 2. kolo
9,47
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 14,42%
2013 2. kolo 4,53%
2013 1. kolo 9,47%