Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Milan Belica SMER - SD
82,47%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
17,53%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Milan Belica SMER - SD
73,33%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
12,63%
Peter Oremus NEKA
9,82%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
3,16%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
0,70%
Viliam Mokraň KĽS
0,35%
Robert Dick MS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ivan Habiňák, SNS
201 hlasov
2
Vladimír Lauko, SNS
103 hlasov
3
Róbert Bakyta, KDH, SMER - SD
99 hlasov
4
Miloš Dovičovič, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
78 hlasov
5
Ján Vančo, KDH, SMER - SD
73 hlasov
6
Ján Greššo, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
57 hlasov
7
Miloslav Horka, SNS
54 hlasov
8
Renáta Kolenčíková, KDH, SMER - SD
53 hlasov
9
Pavol Meňky, KDH, SMER - SD
53 hlasov
10
Marián Radošovský, KDH, SMER - SD
52 hlasov
11
Eva Antošová, SNS
52 hlasov
12
Miloslav Hatala, KDH, SMER - SD
49 hlasov
13
Juraj Buzinkai, KDH, SMER - SD
47 hlasov
14
Helena Kováčová, KDH, SMER - SD
43 hlasov
15
Peter Oremus, NEKA
43 hlasov
16
Martin Nemky, KDH, SMER - SD
43 hlasov
17
Miloslav Krajčík, KDH, SMER - SD
42 hlasov
18
Juraj Horváth, KDH, SMER - SD
38 hlasov
19
Milan Greguš, SNS
36 hlasov
20
Jozef Čapla, SNS
34 hlasov
21
Lýdia Forrová, ĽS-HZDS
31 hlasov
22
Jozef Weber, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
30 hlasov
23
Anna Šmehilová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
29 hlasov
24
Norbert Kročan, KDH, SMER - SD
27 hlasov
25
Juraj Gajdoš, SNS
26 hlasov
26
Tibor Tóth, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
23 hlasov
27
Stanislav Hamar, SNS
22 hlasov
28
Marcel Polička, KDH, SMER - SD
22 hlasov
29
Anna Čagalová, SNS
22 hlasov
30
Ladislav Stodola, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
21 hlasov
31
Oľga Froncová, SNS
20 hlasov
32
Marta Miklošková, KDS
19 hlasov
33
Andrea Samková, KĽS
17 hlasov
34
Stanislav Michalík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
17 hlasov
35
Martin Mikuláš, SNS
17 hlasov
36
Ján Kovarčík, ĽS-HZDS
16 hlasov
37
Ladislav Prešinský, NEKA
16 hlasov
38
Mária Jaleczová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
14 hlasov
39
Milena Candráková, KSS
14 hlasov
40
Anton Žikla, KSS
14 hlasov
41
Juraj Moravčík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
13 hlasov
42
Ivan Michna, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
12 hlasov
43
Ivana Matušková, SMS
12 hlasov
44
Miroslav Šín, Zmena zdola, DÚ
11 hlasov
45
Pavol Dávid, SMS
11 hlasov
46
Eduard Kolesár, ASV
10 hlasov
47
Miroslav Martinec, ĽS-HZDS
10 hlasov
48
Dušan Janek, KSS
10 hlasov
49
Štefan Valašek, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
10 hlasov
50
Pavol Otepka, ASV
9 hlasov
51
Martin Darnady, Zmena zdola, DÚ
9 hlasov
52
Róbert Balkó, SMK-MKP
8 hlasov
53
Oľga Otrasová, KSS
8 hlasov
54
Stanislav Kováč, Zmena zdola, DÚ
8 hlasov
55
Viliam Mokraň, KĽS
7 hlasov
56
Vladimír Špánik, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
7 hlasov
57
Peter Spišiak, NaS - ns
7 hlasov
58
Milan Chalachan, SMS
7 hlasov
59
Miloslav Slováčik, NaS - ns
6 hlasov
60
Pavol Leštinský, KSS
6 hlasov
61
Miroslav Timko, KSS
6 hlasov
62
Jozef Šiška, KSS
6 hlasov
63
Radoslav Pavelka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
64
Lenka Slováčiková, NaS - ns
5 hlasov
65
Ján Kollár, KSS
5 hlasov
66
Juraj Uhrín, SĽS
5 hlasov
67
Ondrej Ňorba, KSS
5 hlasov
68
Jaroslav Lopata, KSS
5 hlasov
69
Jaroslav Lörinčík, KSS
5 hlasov
70
Vladislav Borík, SOĽ
4 hlasov
71
Jaroslav Burda, NÁŠ KRAJ
3 hlasov
72
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
73
Rozália Somorčíková, SMK-MKP
1 hlasov

Volebná účasť

28,03
%
2017 1. kolo
15,93
%
2013 2. kolo
15,82
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,03%
2013 2. kolo 15,93%
2013 1. kolo 15,82%