Zbehy okres Nitra

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
30,59%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
26,96%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
14,80%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
9,50%
Martin Kusenda NEKA
7,40%
Renáta Kolenčíková NEKA
3,49%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
2,51%
Peter Pukan REPUBLIKA
2,37%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
1,40%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,56%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,42%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ivan Rác, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
343 hlasov
2
Milan Bíro, SMER - SD, SNS
125 hlasov
3
Miloš Dovičovič, Hlas - sociálna demokracia,...
118 hlasov
4
Daniel Balko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
115 hlasov
5
Eva Antošová, SMER - SD, SNS
107 hlasov
6
Ladislav Hroššo, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
107 hlasov
7
Jozef Jankovič, SMER - SD, SNS
82 hlasov
8
Peter Oremus, NEKA
78 hlasov
9
Jozef Holúbek, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
75 hlasov
10
Ján Greššo, Hlas - sociálna demokracia,...
74 hlasov
11
Štefan Korman, NEKA
72 hlasov
12
Miroslav Michalčík, SMER - SD, SNS
70 hlasov
13
Igor Kršiak, Hlas - sociálna demokracia,...
66 hlasov
14
Radoslav Kriváček, NEKA
65 hlasov
15
Jozef Dvonč, NEKA
63 hlasov
16
Peter Ďurica, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
63 hlasov
17
Ján Vančo, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
62 hlasov
18
Štefan Štefek, NEKA
58 hlasov
19
Anna Laurinec Šmehilová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
56 hlasov
20
Ondrej Ďurica, REPUBLIKA
52 hlasov
21
Ondrej Šedivý, Hlas - sociálna demokracia,...
50 hlasov
22
Roman Ágh, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
50 hlasov
23
Ľubomír Moravčík, NEKA
49 hlasov
24
Martin Nemky, SMER - SD, SNS
46 hlasov
25
Marek Fúska, Progresívne Slovensko
46 hlasov
26
Miroslav Tvrdoň, Hlas - sociálna demokracia,...
43 hlasov
27
Marcela Čavojová, SMER - SD, SNS
42 hlasov
28
Juraj Švarc, NEKA
42 hlasov
29
Marek Illéš, SMER - SD, SNS
41 hlasov
30
Šimon Kónya, NEKA
40 hlasov
31
Radoslav Pavelka, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
40 hlasov
32
Marta Rácová, NEKA
40 hlasov
33
Martin Balko, Progresívne Slovensko
39 hlasov
34
Miloslav Hatala, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
39 hlasov
35
Lukáš Čelinák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
37 hlasov
36
Pavel Varga, Hlas - sociálna demokracia,...
36 hlasov
37
Natália Turčeková, SMER - SD, SNS
36 hlasov
38
Peter Andel, Progresívne Slovensko
36 hlasov
39
Miloslav Špoták, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
34 hlasov
40
Artúr Bekmatov, Socialisti.sk
34 hlasov
41
Tomáš Andel, Hlas - sociálna demokracia,...
34 hlasov
42
Ľudovít Paulis, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
34 hlasov
43
Ľubomír Kleštinec, SMER - SD, SNS
33 hlasov
44
Dalimír Solčanský, REPUBLIKA
32 hlasov
45
Juraj Richter, SMER - SD, SNS
32 hlasov
46
Henrich Varga, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
30 hlasov
47
Peter Košťál, NEKA
30 hlasov
48
Peter Cocher, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
29 hlasov
49
Pavol Zámečník, SMER - SD, SNS
28 hlasov
50
Martin Bodis, Hlas - sociálna demokracia,...
27 hlasov
51
Imrich Ďurica, REPUBLIKA
27 hlasov
52
Tatiana Kubinec, Hlas - sociálna demokracia,...
27 hlasov
53
Ivan Ondruška, SMER - SD, SNS
27 hlasov
54
Martin Hlavaj, Progresívne Slovensko
24 hlasov
55
Erik Blaško, NK/NEKA
24 hlasov
56
Ľuboš Rusnák, REPUBLIKA
24 hlasov
57
Štefan Ailer, Progresívne Slovensko
23 hlasov
58
Ján Veteráni, Hlas - sociálna demokracia,...
23 hlasov
59
Lívia Šumichrastová, NEKA
23 hlasov
60
Miloš Zverina, SRDCE - SNJ - sv
23 hlasov
61
Zuzana Uhríková, REPUBLIKA
23 hlasov
62
Richard Gurbicz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
22 hlasov
63
Peter Pukan, REPUBLIKA
22 hlasov
64
Martin Bóri, REPUBLIKA
22 hlasov
65
Juraj Barát, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
22 hlasov
66
Patrik Rovný, SMER - SD, SNS
21 hlasov
67
Karla Michalicová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
21 hlasov
68
Jarmila Králová, NEKA
21 hlasov
69
Peter Božík, Hnutie ONÁS
20 hlasov
70
Eva Hudecová, Hlas - sociálna demokracia,...
20 hlasov
71
Katarína Bojkovská, Hlas - sociálna demokracia,...
19 hlasov
72
Stanislav Strieška, Hlas - sociálna demokracia,...
19 hlasov
73
Ivana Hudaszek Semjanová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
19 hlasov
74
Soňa Ďuríková, NEKA
17 hlasov
75
Lýdia Pilková, Kresťanská únia
17 hlasov
76
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)
16 hlasov
77
Roman Pánis, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
15 hlasov
78
Dušan Tóth, NEKA
15 hlasov
79
Milan Chmelár, NEKA
15 hlasov
80
Štefan Vargočko, Progresívne Slovensko
14 hlasov
81
Tamara Krenželáková, Progresívne Slovensko
13 hlasov
82
Igor Husár, REPUBLIKA
13 hlasov
83
Ladislav Turba, NEKA
13 hlasov
84
Pavol Mada, NEKA
13 hlasov
85
Peter Kováč, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
86
Peter Paučo, NK/NEKA
11 hlasov
87
Martin Čepček, ŽIVOT
11 hlasov
88
Sylvia Pohánková, Progresívne Slovensko
10 hlasov
89
Martin Skovajsa, NEKA
10 hlasov
90
Miroslav Gut, NEKA
10 hlasov
91
Miloš Macho, NK/NEKA
10 hlasov
92
Zuzana Misailidisová Ďurická, REPUBLIKA
10 hlasov
93
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
94
Jana Pukanová, REPUBLIKA
10 hlasov
95
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
96
Darina Zlatošová, NK/NEKA
9 hlasov
97
Marián Holka, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
98
Peter Šedovič, NK/NEKA
8 hlasov
99
Karol Jedlovský, DOMOV-NS
7 hlasov
100
Milan Lenčéš, DOMOV-NS
7 hlasov
101
Dávid Pavelka, Socialisti.sk
6 hlasov
102
Peter Zajác, Hnutie ONÁS
5 hlasov
103
Melinda Mikleová, Socialisti.sk
5 hlasov
104
Oľga Paučová, NK/NEKA
3 hlasov
105
Juraj Vízy, NK/NEKA
2 hlasov
106
Štefan Polačik, Slovenské Hnutie Obrody
1 hlasov

Volebná účasť

44,32 %

Historický vývoj

29.10. 2022 44,32 %
04.11. 2017 1. kolo 28,03 %
23.11. 2013 2. kolo 15,93 %
09.11. 2013 1. kolo 15,82 %