Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
82,35%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
17,65%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Rudolf Bauer KDS
50,00%
Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
25,00%
Dominika Palaščáková NOVA
6,25%
Jaroslav Džunko NEKA
6,25%
Ivan Kuhn OKS
4,17%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
2,08%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
2,08%
Jozef Holečko NEKA
2,08%
Lukáš Sisák KSS
2,08%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
19 hlasov
2
Jaroslav Konečný, NEKA
18 hlasov
3
Katarína Mischurová, NEKA
13 hlasov
4
Ján Tomáš, NEKA
12 hlasov
5
Martin Begala, NEKA
12 hlasov
6
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
7
Marek Čižmár, NEKA
8 hlasov
8
Martin Galgoczy, NEKA
7 hlasov
9
Róbert Puci, SMER - SD
7 hlasov
10
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
11
Miloš Ferko, NOVA
6 hlasov
12
Jaroslav Soták, NEKA
6 hlasov
13
Juliana Pašková, NEKA
5 hlasov
14
František Tomko, NEKA
5 hlasov
15
Štefan Duč, NEKA
5 hlasov
16
Juraj Selecký, NEKA
5 hlasov
17
Ladislav Bodnár, NEKA
5 hlasov
18
Terézia Kačová, NOVA
5 hlasov
19
Ľubomír Princík, NEKA
4 hlasov
20
Marián Kolesár, NEKA
4 hlasov
21
Juraj Sobek, SMER - SD
4 hlasov
22
Tichomír Kačo, NEKA
4 hlasov
23
Andrej Kocák, MS
4 hlasov
24
Ján Lukáč, SMS
4 hlasov
25
Štefan Tatranský, KSS
3 hlasov
26
Robert Engel, NEKA
3 hlasov
27
Vladimír Dvorový, SMER - SD
3 hlasov
28
Iveta Kohanová, NEKA
3 hlasov
29
Miloš Kubica, NEKA
3 hlasov
30
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
31
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
3 hlasov
32
Jana Mondiková, SMER - SD
3 hlasov
33
Igor Balog, SRÚS
3 hlasov
34
Gejza Gore, NEKA
2 hlasov
35
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
36
Peter Figeľ, DS
2 hlasov
37
József Kopasz, SMK-MKP
2 hlasov
38
Magdaléna Haburová, NEKA
2 hlasov
39
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
40
František Kolbaský, ÚSVIT
2 hlasov
41
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
42
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
43
Peter Pető, NEKA
2 hlasov
44
Ľubomír Bulla, NEKA
2 hlasov
45
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
46
Mária Szuperák, SMK-MKP
2 hlasov
47
Ľudovít Tóth, SĽS
2 hlasov
48
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
49
Mikuláš Balog, EDS
1 hlasov
50
Zlatica Čeplíková, NEKA
1 hlasov
51
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
1 hlasov
52
Rastislav Petrovič, SMER - SD
1 hlasov
53
Edita Anthony, SaS
1 hlasov
54
Michaela Kapustníková, NOVA
1 hlasov
55
Vladimír Juroš, MS
1 hlasov
56
Tibor Jánošík, NOVA
1 hlasov
57
Ladislav Illés, SMK-MKP
1 hlasov
58
Aneta Horváthová, EDS
1 hlasov
59
Jozef Horváth, SMER - SD
1 hlasov
60
Matúš Hada, KĽS
1 hlasov
61
Csaba Furik, SMK-MKP
1 hlasov
62
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
1 hlasov
63
Pavel Szijjártó, SĽS
1 hlasov
64
László Farkas, SMK-MKP
65
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
66
Ladislav Szilágyi, SaS
67
Miroslav Tóth, SMER - SD

Volebná účasť

23,28
%
2017 1. kolo
13,12
%
2013 2. kolo
20,93
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,28%
2013 2. kolo 13,12%
2013 1. kolo 20,93%