Kandidáti na predsedu VÚC

Erika Jurinová OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SME...
46,80%
Igor Choma SMER - SD
25,39%
Peter Slyško Hlas - sociálna demokracia
5,35%
Marián Murín NEKA
5,18%
Igor Janckulík KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení, SNS
4,66%
Miroslav Urban REPUBLIKA
4,49%
Katarína Boková Slovenské Hnutie Obrody
3,97%
Daniela Zemanová Hnutie ONÁS
1,73%
Andrea Starinská NK/NEKA
1,38%
František Drozd ĽS Naše Slovensko
1,04%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Branislav Tréger, NEKA
285 hlasov
2
Zuzana Marcineková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
191 hlasov
3
Ján Blcháč, Hlas - sociálna demokracia
157 hlasov
4
Michal Paška, NEKA
137 hlasov
5
Ľubica Staroňová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
125 hlasov
6
Rudolf Urbanovič, Hlas - sociálna demokracia
119 hlasov
7
Erik Gemzický, Hlas - sociálna demokracia
116 hlasov
8
Jozef Repaský, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
103 hlasov
9
Miroslav Boďa, Hlas - sociálna demokracia
96 hlasov
10
Tomáš Martaus, NEKA
86 hlasov
11
Ľubomír Raši, Skúsme to inak, SaS, OKS
75 hlasov
12
Vincent Kultan, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
66 hlasov
13
Anna Dvorščáková, Skúsme to inak, SaS, OKS
64 hlasov
14
Marek Nemec, NEKA
63 hlasov
15
Jaroslav Čefo, NEKA
61 hlasov
16
Jaroslav Barok, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
60 hlasov
17
Andrea Barkovci, Hlas - sociálna demokracia
57 hlasov
18
Drahomír Krčmárek, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
52 hlasov
19
Miroslav Neset, SMER - SD
48 hlasov
20
Ján Smieško, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
48 hlasov
21
Pavol Žák, Skúsme to inak, SaS, OKS
43 hlasov
22
Pavel Zacharovský, NK/NEKA
41 hlasov
23
Milan Lištiak, Hlas - sociálna demokracia
41 hlasov
24
Ján Paško, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
35 hlasov
25
Milan Gemzický, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
34 hlasov
26
Marian Juríček, SMER - SD
34 hlasov
27
Juraj Veselý, SMER - SD
32 hlasov
28
Marián Vozárik, SMER - SD
30 hlasov
29
Jaroslav Magura, NK/NEKA
30 hlasov
30
Vlastislav Čabo, Skúsme to inak, SaS, OKS
27 hlasov
31
Viera Maršalková, SMER - SD
25 hlasov
32
Peter Hamráček, SMER - SD
25 hlasov
33
Daša Kováčová, Hnutie ONÁS
23 hlasov
34
Jaroslav Micenko, REPUBLIKA
23 hlasov
35
Vladimír Čonka, REPUBLIKA
18 hlasov
36
Patrik Rakučák, SNS
15 hlasov
37
Miloslav Polák, SNS
14 hlasov
38
Rastislav Ilavský, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
39
Svetlana Kováčová, Hnutie ONÁS
10 hlasov

Volebná účasť

63,12 %

Historický vývoj

29.10. 2022 63,12 %
04.11. 2017 1. kolo 33,61 %
09.11. 2013 1. kolo 18,59 %