vyberte rok
Zavarokres Trnava

Kandidáti na predsedu VÚC

Tibor Mikuš NEKA
47,20%
Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
46,31%
Jaroslav Cehlárik NEKA
2,68%
Márius Novák NP
2,01%
József Berényi SMK
0,89%
Konrád Rigó Most-Híd
0,89%

Volebná účasť

22,66
%
2017 1. kolo
21,21
%
2013 2. kolo
14,51
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 22,66%
2013 2. kolo 21,21%
2013 1. kolo 14,51%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
113 hlasov
2
Marek Neštický, NEKA
103 hlasov
3
Ľubomír Antal, SMER-SD
94 hlasov
4
Marián Galbavý, NEKA
86 hlasov
5
Marián Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
85 hlasov
6
Vladimír Púčik, SMER-SD
84 hlasov
7
Edita Brázdovičová, SME RODINA - Boris Kollár
76 hlasov
8
Branislav Kramár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
76 hlasov
9
Vladimír Butko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
74 hlasov
10
Rastislav Mráz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
73 hlasov
11
Matej Lančarič, NEKA
68 hlasov
12
Tibor Pekarčík, NEKA
66 hlasov
13
Štefan Krištofík, SMER-SD
65 hlasov
14
Jozef Klokner, NEKA
62 hlasov
15
Štefan Bošnák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
61 hlasov
16
Augustín Hambálek, SMER-SD
60 hlasov
17
Daniel Kravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
59 hlasov
18
Iveta Bakičová, NEKA
55 hlasov
19
Jaroslav Cehlárik, NEKA
55 hlasov
20
Karol Zachar, SMER-SD
55 hlasov
21
Martin Uhlík, NEKA
54 hlasov
22
Martin Dvornák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
54 hlasov
23
Valburga Lobotková, SMER-SD
52 hlasov
24
Šimon Štefunko, NEKA
52 hlasov
25
Július Zemko, SMER-SD
52 hlasov
26
Peter Haščík, NEKA
49 hlasov
27
Marta Gubrická, SMER-SD
49 hlasov
28
Peter Sloboda, NEKA
48 hlasov
29
Richard Gažo, ĽS Naše Slovensko
47 hlasov
30
Jozef Koricina, NEKA
46 hlasov
31
Peter Kupka, ĽS Naše Slovensko
45 hlasov
32
Peter Chmela, NEKA
44 hlasov
33
Juraj Novota, NEKA
44 hlasov
34
Stanislav Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
42 hlasov
35
Jozef Pobiecký, NEKA
38 hlasov
36
Vladimír Hečko, ĽS Naše Slovensko
38 hlasov
37
Stanislav Barič, ĽS Naše Slovensko
36 hlasov
38
Miloš Žužo, ĽS Naše Slovensko
36 hlasov
39
Jozef Remenár, ĽS Naše Slovensko
35 hlasov
40
Bystrík Stanko, NEKA
34 hlasov
41
Alexander Marček, ĽS Naše Slovensko
33 hlasov
42
Katarína Rešetová, ĽS Naše Slovensko
32 hlasov
43
Norbert Halász, NEKA
28 hlasov
44
Elena Kátlovská, NEKA
21 hlasov
45
Jaroslav Jánoš, NEKA
20 hlasov
46
Milan Remenár, SME RODINA - Boris Kollár
20 hlasov
47
Viera Gbelcová, SNS
19 hlasov
48
Anna Šimončičová, SNS
19 hlasov
49
Marcel Behro, NEKA
18 hlasov
50
Stanislav Černý, DOMA DOBRE
18 hlasov
51
Peter Bartovič, MOST - HÍD
17 hlasov
52
Ján Pekarík, SME RODINA - Boris Kollár
16 hlasov
53
Vladimír Kozmál, SNS
15 hlasov
54
Martin Ostrovský, SNS
14 hlasov
55
Jakub Mišek, NEKA
13 hlasov
56
Juraj Janček, DOMA DOBRE
13 hlasov
57
Norbert Pavlovič, KSS
12 hlasov
58
Róbert Švec, SME RODINA - Boris Kollár
11 hlasov
59
Peter Šimončič, SME RODINA - Boris Kollár
11 hlasov
60
Zuzana Frišová, DOST
10 hlasov
61
Patrik Zvonár, DOMA DOBRE
9 hlasov
62
Tibor Szládicsek, SDKÚ-DS
9 hlasov
63
Pavol Gabriška, DOST
8 hlasov
64
Peter Sita, NEKA
7 hlasov
65
Miloš Rybanský, DOMA DOBRE
6 hlasov
66
Stanislav Michal, DOMA DOBRE
5 hlasov
67
Rudolf Šulek, NAJ
5 hlasov
68
Marián Semáč, NAJ
4 hlasov
69
Tomáš Pleško, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov