vyberte rok
Závadkaokres Humenné

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
35,77%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
24,09%
Andrej Gmitter NEKA
19,71%
Jozef Mihalčin ĽSNS
12,41%
Ján Garaj NEKA
3,65%
František Bednár NAJ
1,46%
Jozef Šváč NP
1,46%
Pavol Gašper NEKA
0,73%
Miroslav Škvarek SNS
0,73%
Eduard Markovič NEKA
František Oľha Šanca
Milan Šteiner SZS

Volebná účasť

32,95
%
2017 1. kolo
21,86
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 32,95%
2013 1. kolo 21,86%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ondrej Mudry, SMER-SD
52 hlasov
2
Ján Ferko, SMER-SD
51 hlasov
3
Peter Kulan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
48 hlasov
4
Ivan Hopta, ÚSVIT
44 hlasov
5
Martin Meričko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
6
Peter Pipák, SNS
26 hlasov
7
Jozef Fedorko, SMER-SD
24 hlasov
8
Tibor Focko, SMER-SD
23 hlasov
9
Ladislav Sninčák, SDKÚ-DS
22 hlasov
10
Rudolf Gregorovič, MOST - HÍD
19 hlasov
11
Tomáš Šudík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
12
Pavel Legeza, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
13
Mário Perinaj, MOST - HÍD
15 hlasov
14
Martin Greš, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
15
Michal Macko, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
16
Peter Demjan, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
17
Gabriela Želizňáková, NEKA
13 hlasov
18
Michal Babin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
19
Michal Druga, SMER-SD
13 hlasov
20
Mária Cehelská, SOĽ
10 hlasov
21
Marián Paško, ÚSVIT
10 hlasov
22
Lucia Gombitová, ÚSVIT
9 hlasov
23
Darina Barančíková, SOĽ
9 hlasov
24
Martin Lichman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
25
Peter Vorobel, SZ
7 hlasov
26
Andrej Semanco, NEKA
6 hlasov
27
Peter Šamudovský, KSS
6 hlasov
28
Helena Ufnárová, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
29
Marián Vojtko, SNS
5 hlasov
30
Monika Chomová, MOST - HÍD
5 hlasov
31
Štefan Behun, SNS
4 hlasov
32
Pavol Brek, ÚSVIT
4 hlasov
33
Jozef Babják, SDKÚ-DS
4 hlasov
34
Romana Porochnavá, #SIEŤ
4 hlasov
35
Peter Ferenc, OKS
3 hlasov
36
Marek Hudák, ÚSVIT
3 hlasov
37
Marek Basala, SP
2 hlasov
38
Stanislav Hančár, NAJ
2 hlasov
39
Lukáš Šandor, EDS
2 hlasov
40
Emília Šmaťová, MOST - HÍD
2 hlasov
41
Jozef Bajkó, SP
2 hlasov
42
Marta Burdová, ŠANCA
1 hlasov
43
Miroslav Gajdoš, NAJ
1 hlasov
44
Ondrej Chovanec, SNS
1 hlasov
45
Marián Kovaľ, SNS
1 hlasov
46
Hana Loziaková, MOST - HÍD
1 hlasov
47
Dušan Hrabec, NAJ