Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
62,50%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
17,05%
Štefan Straka KSS
11,36%
Dorota Bujňáková NP
4,55%
Anton Korba NEKA
3,41%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
1,14%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Ladičkovský, NEKA
43 hlasov
2
Veronika Kocková, 99%, PaS
41 hlasov
3
Ivan Hopta, ÚSVIT
28 hlasov
4
Anna Sotaková, KSS
26 hlasov
5
Ján Ferko, SMER - SD
19 hlasov
6
Cyril Hirjak, NEKA
15 hlasov
7
Peter Kulan, NOVA
15 hlasov
8
Vladimír Sivý, SMS
14 hlasov
9
Ľuboslava Hofericová, NEKA
14 hlasov
10
Miroslav Kerekanič, SMER - SD
13 hlasov
11
Rudolf Gregorovič, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
12 hlasov
12
Michal Babin, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
11 hlasov
13
Jozef Fedorko, SMER - SD
11 hlasov
14
Peter Sinaj, NÁŠ KRAJ
9 hlasov
15
František Bazar, SNS
9 hlasov
16
Tibor Focko, SMER - SD
9 hlasov
17
Michal Druga, SMER - SD
8 hlasov
18
Milan Mňahončák, NÁŠ KRAJ
8 hlasov
19
Dušan Drančak, NÁŠ KRAJ
7 hlasov
20
Matúš Karas, KSS
7 hlasov
21
Andrej Semanco, NEKA
6 hlasov
22
Monika Karaffová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
6 hlasov
23
Jozef Babják, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
24
Michal Kurťák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
25
Marián Feigl, ÚSVIT
4 hlasov
26
Martina Adameková, NOVA
3 hlasov
27
Jozef Bajkó, Z-SNP
3 hlasov
28
Marián Paško, ÚSVIT
3 hlasov
29
Martin Hoľko, NOVA
3 hlasov
30
Andrea Firkáľová, 99%, PaS
2 hlasov
31
Milan Grundza, 99%, PaS
2 hlasov
32
Monika Petrušková, ÚSVIT
2 hlasov
33
Marián Vojtko, SNS
2 hlasov
34
Peter Beták, NOVA
1 hlasov
35
Milan Čička, SNS
1 hlasov
36
Simona Galliková, Z-SNP
1 hlasov
37
Pavol Charitun, Zmena zdola, DÚ
1 hlasov
38
Marek Juro, SaS
1 hlasov
39
Iveta Mičáková, ÚSVIT
1 hlasov
40
Zdenek Novák, 99%, PaS
41
Iveta Lesáková, Z-SNP
42
Ľubomír Kurej, SRÚS

Volebná účasť

32,95
%
2017 1. kolo
21,86
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 32,95%
2013 1. kolo 21,86%