Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
76,19%
Rudolf Bauer KDS
23,81%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
64,29%
Rudolf Bauer KDS
7,14%
Dominika Palaščáková NOVA
7,14%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
7,14%
Jaroslav Džunko NEKA
7,14%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
1,79%
Jozef Holečko NEKA
1,79%
Lukáš Sisák KSS
1,79%
Ivan Kuhn OKS
1,79%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jana Cibereová, SMER - SD
27 hlasov
2
Emil Ďurovčík, SMER - SD
25 hlasov
3
Ján Mihalečko, SMER - SD
24 hlasov
4
Rastislav Olexa, NEKA
23 hlasov
5
František Farkaš, SMER - SD
20 hlasov
6
Jozef Makohus, SMER - SD
20 hlasov
7
Viliam Zahorčák, SMER - SD
19 hlasov
8
Ľubica Rošková, SMER - SD
17 hlasov
9
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
13 hlasov
10
Vladimír Končík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
11
Jana Pronská, OKS
8 hlasov
12
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
13
Valéria Eľková, NEKA
7 hlasov
14
Stanislav Gaľa, SNS
6 hlasov
15
Martin Stripai, SMS
6 hlasov
16
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
17
Ján Kalafus, SNS
5 hlasov
18
Janka Kipikašová, NOVA
5 hlasov
19
Juraj Jevin, SaS
4 hlasov
20
Branislav Sijka, NEKA
4 hlasov
21
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
22
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
23
Vladimír Urban, PD
4 hlasov
24
Jaroslav Vaľo, SNS
4 hlasov
25
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
26
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
2 hlasov
27
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
28
Vladimíra Fortunová, KSS
2 hlasov
29
Imrich Balog, KĽS
2 hlasov
30
Miroslav Pisko, SMER - SD
2 hlasov
31
Igor Petrik, NEKA
2 hlasov
32
Vladimír Hojstrič, SaS
2 hlasov
33
Anna Hicárová, SĽS
2 hlasov
34
Milan Kaplan, NOVA
2 hlasov
35
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
36
Miroslav Surmánek, NOVA
2 hlasov
37
Anna Ganzová, ĽS-HZDS
2 hlasov
38
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
2 hlasov
39
Oliver Petrík, NEKA
2 hlasov
40
Matúš Nameš, SNS
2 hlasov
41
Martin Magura, SMS
1 hlasov
42
Andrea Sisák, NEKA
1 hlasov
43
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
1 hlasov
44
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
45
Rastislav Tomaš, KSS
1 hlasov
46
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
47
Juraj Brecko, KSS
1 hlasov
48
Kamil Münnich, NEKA
1 hlasov
49
Ján Mičuda, NEKA
1 hlasov
50
Pavol Kuspan, OKS
51
Antonín Cicoň, SMER - SD
52
Peter Popadič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
53
Dagmara Balogová, KSS
54
Ján Bednár, NOVA
55
Tibor Varga, SMK-MKP
56
Pavol Valko, SMS
57
Mária Uchnárová, SMS
58
Jaroslav Tokár, SRÚS
59
Gabriel Timko, SMS
60
Jaroslava Špaková, DS
61
Milan Potocký, NEKA
62
Ján Potocký, SMS
63
Gábor Mihók, SMK-MKP
64
Slavomír Kešeľ, SRÚS
65
Jozef Jusko, ÚSVIT
66
Jaroslav Ferenc, KĽS
67
Tomáš Bubelíny, NOVA
68
Attila Barkó, SMK-MKP
69
Slavomír Žužo, MS

Volebná účasť

22,16
%
2017 1. kolo
11,44
%
2013 2. kolo
15,76
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 22,16%
2013 2. kolo 11,44%
2013 1. kolo 15,76%