Kandidáti na predsedu VÚC

Michal Kaliňák Hlas - sociálna demokracia, SMER -...
41,86%
Milan Mazurek REPUBLIKA
20,93%
Milan Majerský KDH, SME RODINA, SaS, ZA ĽUDÍ
18,60%
Michal Biganič NEKA
4,65%
Filip Kuffa ŽIVOT
4,65%
Patrícia Reváková NK/NEKA
4,65%
Jozef Mihalčin SRDCE - SNJ - sv
2,33%
Ingrid Tomková ĽS Naše Slovensko
2,33%
Ján Bync NEKA
Ľubomír Goliaš Hnutie ONÁS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Fedorko, Hlas - sociálna demokracia,...
34 hlasov
2
Silvia Cukrovaná, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
23 hlasov
3
Pavol Lopanič, Hlas - sociálna demokracia,...
19 hlasov
4
Martin Meričko, NEKA
18 hlasov
5
Jana Vaľová, Hlas - sociálna demokracia,...
15 hlasov
6
Ondrej Mudry, Hlas - sociálna demokracia,...
14 hlasov
7
Ľuboš Karas, NEKA
10 hlasov
8
Ladislav Andrejco, REPUBLIKA
10 hlasov
9
Luciána Hoptová, ÚSVIT
9 hlasov
10
Martin Tongeľ, ŽIVOT
6 hlasov
11
Daniel Gavulič, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
12
Michal Druga, SOM Slovensko
4 hlasov
13
Danka Pavlíková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3 hlasov
14
Lucia Sukeľová, NEKA
2 hlasov
15
Monika Hamaďaková, NEKA
2 hlasov
16
Jozef Gnip, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
17
Ondrej Babjarčík, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
2 hlasov
18
Marián Vojtko, SNS
1 hlasov
19
Michal Babin, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
1 hlasov
20
Renáta Velichová, ŽIVOT
1 hlasov
21
Peter Vasko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
22
Tomáš Šudík, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
1 hlasov
23
Igor Labun, NEKA
1 hlasov
24
Dana Miháliková, NK/NEKA
1 hlasov
25
Peter Demjan, REPUBLIKA
1 hlasov
26
Ľubomír Beca, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
1 hlasov
27
Peter Bazár, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
28
Alena Židová, Skúsme to inak
1 hlasov
29
Jozef Oľha, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
30
Peter Kudráč, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
31
Jakub Macik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
32
Peter Kulan, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
33
Martin Lichman, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
34
Peter Pipák, NEKA
35
Emília Valková, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
36
Michal Ufnár, NK/NEKA
37
Anna Tokošová, KSS
38
Zdenko Ščepanik, NEKA
39
Jozef Stebnický, ŽIVOT
40
Anna Sotaková, KSS
41
Jozef Sojka, KSS
42
Erich Serbin, REPUBLIKA
43
Andrej Semanco, SOM Slovensko
44
Igor Savko, NEKA
45
Zoltán Kašo, SOLIDARITA - Hnutie...
46
Branislav Karcaba, REPUBLIKA
47
Marek Horvát, Slovenský PATRIOT
48
Monika Delejová, Hnutie ONÁS
49
Simona Čerevková, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
50
Jozef Barlík, Socialisti.sk

Volebná účasť

76,66 %

Historický vývoj

29.10. 2022 76,66 %
04.11. 2017 1. kolo 40,90 %
09.11. 2013 1. kolo 31,88 %