Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
36,99%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
23,74%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
14,61%
Renáta Kolenčíková NEKA
5,02%
Martin Kusenda NEKA
4,57%
Peter Pukan REPUBLIKA
4,11%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
3,20%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2,74%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
2,74%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
1,83%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,46%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Miroslav Aschengeschvantner, NEKA
96 hlasov
2
Pavol Goga, SMER - SD, SNS
40 hlasov
3
Peter Baláž, Hlas - sociálna demokracia,...
37 hlasov
4
Viera Bútorová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
33 hlasov
5
Štefan Grach, SMER - SD, SNS
32 hlasov
6
Jozef Stankovský, NEKA
26 hlasov
7
Matúš Hubinský, NEKA
25 hlasov
8
Filip Urminský, Hlas - sociálna demokracia,...
24 hlasov
9
Michal Čelechovský, SMER - SD, SNS
22 hlasov
10
Juraj Soboňa, SMER - SD, SNS
21 hlasov
11
Karol Gerhát, Hlas - sociálna demokracia,...
19 hlasov
12
Jaroslav Blina, KSS
18 hlasov
13
Daniel Hučko, SMER - SD, SNS
17 hlasov
14
Janka Krahulíková, SMER - SD, SNS
16 hlasov
15
Michal Bohát, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
16 hlasov
16
Peter Kochan, NEKA
15 hlasov
17
Tomáš Bilik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
15 hlasov
18
Martin Bucko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
15 hlasov
19
Ervín Mik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
13 hlasov
20
Juraj Brandajský, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
21
Andrej Čopík, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
13 hlasov
22
Ivan Holko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
12 hlasov
23
Jozef Dobrotka, NK/NEKA
12 hlasov
24
Frederik Fiantok, Hlas - sociálna demokracia,...
12 hlasov
25
Martin Dočkalik, NEKA
11 hlasov
26
Oľga Hudoková, NK/NEKA
9 hlasov
27
David Gerhát, KSS
8 hlasov
28
Dária Štrosová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
8 hlasov
29
Rastislav Kňaze, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
7 hlasov
30
Renáta Kirková, NK/NEKA
6 hlasov
31
Roman Gejdoš, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
6 hlasov
32
Ľubomíra Švecová, KSS
6 hlasov
33
Dávid Keselý, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
34
Vladimír Schneidgen, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
35
Jozef Viktorín, REPUBLIKA
5 hlasov
36
Anton Švec, KSS
5 hlasov
37
Adam Jamrich, KSS
5 hlasov
38
Miroslav Ďurák, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
5 hlasov
39
Ján Mlynár, REPUBLIKA
4 hlasov
40
Miroslav Polner, NK/NEKA
4 hlasov
41
Martin Tarčák, NK/NEKA
4 hlasov
42
Marian Fázik, NK/NEKA
2 hlasov

Volebná účasť

54,58 %

Historický vývoj

29.10. 2022 54,58 %
04.11. 2017 1. kolo 16,79 %
23.11. 2013 2. kolo 14,04 %
09.11. 2013 1. kolo 17,07 %