vyberte rok
Zatínokres Trebišov

Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
72,57%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
22,29%
Oliver Petrík JĽSS
1,71%
Jarmila Tkáčová SNS
1,14%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
1,14%
Rudolf Botka NP
0,57%
Štefan Surmánek ĽSNS
0,57%
Róbert Bačinský NEKA
Jozef Bobík NEKA
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

27,89
%
2017 1. kolo
8,50
%
2013 2. kolo
21,55
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,89%
2013 2. kolo 8,5%
2013 1. kolo 21,55%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Horváth, MOST - HÍD
117 hlasov
2
Gejza Sačko, MOST - HÍD
106 hlasov
3
Karol Pataky, MOST - HÍD
105 hlasov
4
Csaba Furik, SMK-MKP
97 hlasov
5
Jozef Želinský, MOST - HÍD
87 hlasov
6
József Kopasz, SMK-MKP
58 hlasov
7
Zoltán Ilko, SMK-MKP
53 hlasov
8
István Takács, SMK-MKP
53 hlasov
9
Tibor Sáradi, SMK-MKP
49 hlasov
10
Csilla Bálintová, SMK-MKP
48 hlasov
11
Peter Pandy, MOST - HÍD
47 hlasov
12
Gustáv Liszkai, SMER-SD
32 hlasov
13
Ján Juhász, MOST - HÍD
29 hlasov
14
Marek Čižmár, NEKA
21 hlasov
15
Peter Rico, MOST - HÍD
17 hlasov
16
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
15 hlasov
17
Július Hajdu, SMER-SD
15 hlasov
18
Adrian Haraszti, NAJ
13 hlasov
19
Viktor Palko, MOST - HÍD
13 hlasov
20
Štefan Duč, NEKA
12 hlasov
21
Rastislav Petrovič, SMER-SD
12 hlasov
22
Róbert Puci, SMER-SD
11 hlasov
23
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
24
Jana Mondiková, SMER-SD
5 hlasov
25
Edina Kocsisová, NEKA
4 hlasov
26
Marta Hrobová, ÚSVIT
4 hlasov
27
Peter Bačkovský, ŠKV
3 hlasov
28
Zoltán Mento, NEKA
3 hlasov
29
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
30
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
31
Slavomír Illeš, NEKA
2 hlasov
32
Libuša Babuľaková, ŠKV
2 hlasov
33
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
34
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
35
Dionýz Szabó, ŠKV
1 hlasov
36
Peter Figeľ, DS
1 hlasov
37
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
38
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
39
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
40
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
41
Alexander Kis-Géczi, NAJ
1 hlasov
42
Katarína Kasardová, KSS
1 hlasov
43
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
44
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
45
Gabriel Garanič, NEKA
1 hlasov
46
Martin Galgoczy, NEKA
1 hlasov
47
Iveta Solomonová, KSS
48
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
49
Terézia Stanková, NEKA
50
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
51
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
52
Marián Vanci, ŠKV
53
Jozef Gamrát, NEKA
54
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
55
Ján Seman, ŠANCA
56
Radoslav Rendeš, ŠKV
57
Antónia Hrabská, ŠKV
58
Štefan Kandráč, NP
59
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
60
Michal Magnes, SNS
61
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
62
Milan Malý, KSS
63
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
64
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
65
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
66
Tichomír Kačo, ŠKV
67
Michaela Ducárová, ŠKV
68
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
69
Peter Bielek, SNS