Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
96,30%
Rudolf Bauer KDS
3,70%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
75,00%
Rudolf Bauer KDS
13,28%
Dominika Palaščáková NOVA
3,13%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
3,13%
Lukáš Sisák KSS
1,56%
Ivan Kuhn OKS
1,56%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
0,78%
Jaroslav Džunko NEKA
0,78%
Jozef Holečko NEKA
0,78%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
93 hlasov
2
Jozef Horváth, SMER - SD
81 hlasov
3
Ladislav Illés, SMK-MKP
79 hlasov
4
József Kopasz, SMK-MKP
61 hlasov
5
Mária Szuperák, SMK-MKP
55 hlasov
6
Csaba Furik, SMK-MKP
50 hlasov
7
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
46 hlasov
8
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
35 hlasov
9
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
28 hlasov
10
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
27 hlasov
11
Rastislav Petrovič, SMER - SD
25 hlasov
12
László Farkas, SMK-MKP
24 hlasov
13
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
20 hlasov
14
Ladislav Bodnár, NEKA
16 hlasov
15
Štefan Duč, NEKA
13 hlasov
16
Juraj Sobek, SMER - SD
11 hlasov
17
Miroslav Tóth, SMER - SD
10 hlasov
18
Róbert Puci, SMER - SD
10 hlasov
19
Vladimír Dvorový, SMER - SD
8 hlasov
20
Marián Kolesár, NEKA
7 hlasov
21
Jana Mondiková, SMER - SD
7 hlasov
22
Juliana Pašková, NEKA
7 hlasov
23
Štefan Tatranský, KSS
6 hlasov
24
Tichomír Kačo, NEKA
6 hlasov
25
Peter Pető, NEKA
5 hlasov
26
Ľudovít Tóth, SĽS
3 hlasov
27
Tibor Jánošík, NOVA
3 hlasov
28
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
3 hlasov
29
Gejza Gore, NEKA
2 hlasov
30
Miloš Kubica, NEKA
2 hlasov
31
Peter Figeľ, DS
2 hlasov
32
Miloš Ferko, NOVA
2 hlasov
33
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
34
Edita Anthony, SaS
2 hlasov
35
Mikuláš Balog, EDS
1 hlasov
36
Martin Begala, NEKA
1 hlasov
37
Ľubomír Bulla, NEKA
1 hlasov
38
Marek Čižmár, NEKA
1 hlasov
39
Robert Engel, NEKA
1 hlasov
40
Magdaléna Haburová, NEKA
1 hlasov
41
Ján Lukáč, SMS
1 hlasov
42
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
43
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
44
Juraj Selecký, NEKA
1 hlasov
45
Zlatica Čeplíková, NEKA
1 hlasov
46
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
47
Iveta Kohanová, NEKA
1 hlasov
48
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
49
Jaroslav Konečný, NEKA
50
Katarína Mischurová, NEKA
51
Ladislav Szilágyi, SaS
52
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
53
Ľubomír Princík, NEKA
54
Jaroslav Soták, NEKA
55
Pavel Szijjártó, SĽS
56
František Tomko, NEKA
57
František Kolbaský, ÚSVIT
58
Andrej Kocák, MS
59
Michaela Kapustníková, NOVA
60
Martin Galgoczy, NEKA
61
Igor Balog, SRÚS
62
Matúš Hada, KĽS
63
Aneta Horváthová, EDS
64
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
65
Vladimír Juroš, MS
66
Terézia Kačová, NOVA
67
Ján Tomáš, NEKA

Volebná účasť

27,89
%
2017 1. kolo
8,50
%
2013 2. kolo
21,55
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,89%
2013 2. kolo 8,50%
2013 1. kolo 21,55%