Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka KDH, SZÖVETSÉG - ALIANCIA,...
81,95%
Viliam Zahorčák SMER - SD, SME RODINA, SNS, ŽIVOT,...
5,64%
Ivan Hriczko SIM
1,88%
Juraj Ďurove Socialisti.sk
1,50%
Tomáš Janco REPUBLIKA
1,50%
Juraj Sinay NEKA
1,50%
Monika Sofiya Soročinová NEKA
1,50%
Vladislav Stanko NEKA
1,50%
Erik Ňarjaš OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ZA ĽUDÍ,...
1,13%
Stanislav Mizík ĽS Naše Slovensko
0,75%
Róbert Suja Hlas - sociálna demokracia
0,75%
Džemal Kodrazi PRINCÍP
0,38%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Karol Pataky, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
198 hlasov
2
Csaba Furik, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
193 hlasov
3
Jozef Želinský, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
185 hlasov
4
Gejza Sačko, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
178 hlasov
5
József Kopasz, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
159 hlasov
6
Peter Pandy, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
149 hlasov
7
Ján Juhász, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
132 hlasov
8
Ladislav Kocsis, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
93 hlasov
9
Gabriela Zvolenská, NEKA
60 hlasov
10
Štefan Bűti, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
52 hlasov
11
Tibor Šikora, SMER - SD, SME RODINA
26 hlasov
12
Melinda Erdélyi Török, Magyar Fórum - Maďarské fórum
21 hlasov
13
Július Hajdu, SMER - SD, SME RODINA
18 hlasov
14
Marek Dragula, SaS, Progresívne...
17 hlasov
15
Marek Čižmár, NEKA
16 hlasov
16
Juraj Banik, Socialisti.sk
9 hlasov
17
Peter Barilla, SMER - SD, SME RODINA
9 hlasov
18
Ladislav Ivan, NEKA
8 hlasov
19
Zuzana Cingeľová, Socialisti.sk
8 hlasov
20
Peter Bobík, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
8 hlasov
21
Marián Sabó, SMER - SD, SME RODINA
7 hlasov
22
Patrik Prokopovič, NEKA
7 hlasov
23
Martin Dzielavský, SMER - SD, SME RODINA
7 hlasov
24
Marianna Babiaková Kapcalová, NEKA
7 hlasov
25
Katarína Albertová, Socialisti.sk
6 hlasov
26
Mária Krupská, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
6 hlasov
27
Vladimír Seman, NEKA
5 hlasov
28
Róbert Puci, Hlas - sociálna demokracia
5 hlasov
29
Miloš Ferko, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
5 hlasov
30
Marek Kožuch, NEKA
4 hlasov
31
Andrej Puci, Demokrati Slovenska
4 hlasov
32
Slavomír Illeš, SNS
4 hlasov
33
Magdaléna Haburová, NEKA
4 hlasov
34
Dominik Frajkor, Hlas - sociálna demokracia
4 hlasov
35
Jozef Tóth, Hlas - sociálna demokracia
4 hlasov
36
Peter Bačkovský, SaS, Progresívne...
4 hlasov
37
Róbert Vass, NEKA
4 hlasov
38
Ján Dobránsky, KDH
3 hlasov
39
Cyril Korpesio, NEKA
3 hlasov
40
Rastislav Jílek, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
3 hlasov
41
Milan Filip, NK/NEKA
3 hlasov
42
Martin Galgoczy, KDH
3 hlasov
43
Tibor Filko, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
3 hlasov
44
Peter Onuščák, SaS, Progresívne...
2 hlasov
45
Erik Biž, KDH
2 hlasov
46
Milan Mika, NEKA
2 hlasov
47
Milan Leško, REPUBLIKA
2 hlasov
48
Blažej Béda, NK/NEKA
1 hlasov
49
Metod Ševčík, NEKA
1 hlasov
50
Peter Sovák, KDH
1 hlasov
51
Mário Schreiter, KSS
1 hlasov
52
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
53
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
54
František Čuchráč, NEKA
1 hlasov
55
Denisa Maková, KSS
1 hlasov
56
Juraj Lenhardt, SaS, Progresívne...
1 hlasov
57
Marek Andráš, NEKA
1 hlasov
58
Jindřich Sosna, Hlas - sociálna demokracia
59
Milan Malý, KSS
60
Marta Rusnáková, Hnutie ONÁS
61
Mária Kolesarová, KSS

Volebná účasť

50,98 %

Historický vývoj

29.10. 2022 50,98 %
04.11. 2017 1. kolo 27,89 %
23.11. 2013 2. kolo 8,50 %
09.11. 2013 1. kolo 21,55 %