Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
60,78%
Rudolf Bauer KDS
39,22%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
55,56%
Rudolf Bauer KDS
17,28%
Jozef Holečko NEKA
9,88%
Ivan Kuhn OKS
6,17%
Dominika Palaščáková NOVA
3,70%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
3,70%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
2,47%
Jaroslav Džunko NEKA
1,23%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
Lukáš Sisák KSS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Holečko, NEKA
62 hlasov
2
László Iván, SMK-MKP
59 hlasov
3
László Köteles, SMK-MKP
55 hlasov
4
Anton Király, SMK-MKP
53 hlasov
5
István Zachariaš, SMK-MKP
49 hlasov
6
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
30 hlasov
7
Jenő Csoltkó, NEKA
21 hlasov
8
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
17 hlasov
9
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
16 hlasov
10
Ladislav Bartók, NEKA
11 hlasov
11
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
12
Róbert Šándor, NEKA
5 hlasov
13
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
14
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
15
Marián Tóth, SaS
5 hlasov
16
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
17
Jozef Konkoly, SMER - SD
5 hlasov
18
Július Grulyo, NEKA
3 hlasov
19
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
20
Monika Bérešová, SZS
3 hlasov
21
Anton Medvec, NEKA
3 hlasov
22
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
23
Ján Marton, NOVA
2 hlasov
24
Elena Majancsíková, SĽS
2 hlasov
25
Karol Dzugas, NEKA
2 hlasov
26
Ivan Hriczko, NEKA
2 hlasov
27
Dominika Palaščáková, NOVA
2 hlasov
28
Peter Papáč, KSS
2 hlasov
29
František Petro, SMER - SD
2 hlasov
30
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
31
Michal Rečka, SMER - SD
2 hlasov
32
Alexander Bimbo, SRÚS
1 hlasov
33
Ivan Buchla, SNS
1 hlasov
34
Viktor Dulina, NEKA
1 hlasov
35
Viliam Bačo, NEKA
1 hlasov
36
Ján Mikloš, KSS
1 hlasov
37
Ladislav Vojtko, KSS
1 hlasov
38
Vladimír Popovič, SMS
1 hlasov
39
Radoslav Šimko, SNS
1 hlasov
40
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
41
Božena Letková, NEKA
1 hlasov
42
Ján Kokarda, NEKA
1 hlasov
43
Ľubica Holováčová, SĽS
1 hlasov
44
Roman Horváth, SRÚS
45
Jozef Tischler, SĽS
46
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
47
Jozef Koňa, SĽS
48
Monika Vargová, SNS
49
Ľubomír Šimko, SMER - SD
50
Vojtech Staňo, SMER - SD
51
Slavomír Horváth, SNS
52
Marián Kertész, PD
53
Františka Kočišová, SĽS
54
Róbert Čarny, SNS
55
Imrich Kohút, SĽS
56
Miloš Barcal, NEKA
57
Martin Baltes, SĽS
58
Miroslav Bačenko, NEKA
59
Ján Bačo, SĽS
60
Ján Stanislav, SNS
61
Peter Palaščák, SOĽ

Volebná účasť

34,60
%
2017 1. kolo
14,61
%
2013 2. kolo
25,28
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 34,60%
2013 2. kolo 14,61%
2013 1. kolo 25,28%