Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Jaroslav Baška SMER - SD
38,95%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA, SaS,...
17,89%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
17,89%
Peter Palko KSS
10,53%
Ľubomír Žabár NEKA
9,47%
Marián Herdel NEKA
5,26%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jaroslav Ridoško, SNS
62 hlasov
2
Eva Červeňanová, NEKA
51 hlasov
3
Tomáš Vaňo, NEKA
48 hlasov
4
Miroslav Hlinka, SMER - SD
45 hlasov
5
Renáta Kaščáková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
43 hlasov
6
Peter Brázda, SNS
38 hlasov
7
Martin Barčák, NEKA
34 hlasov
8
Tibor Jankovský, SMER - SD
34 hlasov
9
Martin Adamec, NEKA
32 hlasov
10
Anton Beták, NEKA
31 hlasov
11
Ľuboš Chochlík, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
26 hlasov
12
Eduard Hartmann, SNS
25 hlasov
13
Danica Birošová, NEKA
24 hlasov
14
Ján Krátky, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
24 hlasov
15
Adela Maxonová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
22 hlasov
16
Milan Berec, SMER - SD
21 hlasov
17
Patrik Burian, NEKA
21 hlasov
18
Martin Dohál, NEKA
18 hlasov
19
Leo Kužela, NEKA
18 hlasov
20
Štefan Škultéty, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
17 hlasov
21
Juraj Ondračka, SMER - SD
17 hlasov
22
Daniel Beníček, SMER - SD
15 hlasov
23
Ján Kanaba, NEKA
15 hlasov
24
Róbert Lifka, Paliho Kapurková
15 hlasov
25
Ľubomír Žabár, NEKA
14 hlasov
26
Peter Palko, KSS
14 hlasov
27
Peter Hlucháň, NEKA
13 hlasov
28
Stanislav Pastva, SMER - SD
13 hlasov
29
Juraj Maláň, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
12 hlasov
30
Juraj Kotleba, SNS
12 hlasov
31
Marta Šajbidorová, NEKA
12 hlasov
32
Juraj Bakoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
11 hlasov
33
Milan Kebísek, NEKA
10 hlasov
34
Patrik Žák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
10 hlasov
35
Milan Blaško, SNS
10 hlasov
36
Emil Košút, SMER - SD
9 hlasov
37
Jaroslav Jambor, NEKA
9 hlasov
38
Ján Hradský, NEKA
8 hlasov
39
Marta Blahová, ĽS-HZDS
8 hlasov
40
Iveta Kováčiková, SMER - SD
8 hlasov
41
Miroslav Zámečník, KSS
6 hlasov
42
Miroslav Kopčan, NEKA
6 hlasov
43
Alojz Švajda, NEKA
6 hlasov
44
Janka Fabová, Paliho Kapurková
6 hlasov
45
Martin Chlapík, SNS
6 hlasov
46
Jozef Hrdlička, KSS
6 hlasov
47
Drahomír Drozd, ĽS-HZDS
6 hlasov
48
Miloslav Baco, NEKA
6 hlasov
49
Tomáš Bečár, NEKA
6 hlasov
50
Jozef Kristín, ĽS-HZDS
5 hlasov
51
Michal Križan, NEKA
5 hlasov
52
Ľubomír Dvorský, NEKA
5 hlasov
53
Lenka Ďurechová, KSS
5 hlasov
54
Ondrej Čapák, SNS
5 hlasov
55
Valika Meravá, KSS
4 hlasov
56
Pavol Suško, KSS
4 hlasov
57
Martina Kebísková, NEKA
4 hlasov
58
Lucia Štefancová, NEKA
4 hlasov
59
Vladimír Mojto, NEKA
4 hlasov
60
Dušan Štrauss, NaS - ns
4 hlasov
61
Ľubomír Tunega, NEKA
4 hlasov
62
Peter Hudec, KSS
3 hlasov
63
Gabriel Martiška, ĽS-HZDS
3 hlasov
64
Iveta Šipošová, KSS
3 hlasov
65
Ľubomír Štefánik, NEKA
3 hlasov
66
Václav Vacula, 99%
2 hlasov
67
Ľuboslav Krasňan, NaS - ns
1 hlasov
68
Jaroslav Šmíd, NEKA
1 hlasov
69
Juraj Štepnička, SNS
1 hlasov
70
Martina Beňovičová, NEKA
1 hlasov

Volebná účasť

28,02
%
2017 1. kolo
26,22
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,02%
2013 1. kolo 26,22%