Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
61,27%
Rudolf Bauer KDS
38,73%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
54,34%
Rudolf Bauer KDS
25,57%
Dominika Palaščáková NOVA
7,76%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
3,20%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
2,74%
Jaroslav Džunko NEKA
2,74%
Lukáš Sisák KSS
2,74%
Jozef Holečko NEKA
0,46%
Ivan Kuhn OKS
0,46%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Viliam Zahorčák, SMER - SD
98 hlasov
2
Emil Ďurovčík, SMER - SD
85 hlasov
3
Ján Mihalečko, SMER - SD
74 hlasov
4
František Farkaš, SMER - SD
63 hlasov
5
Jana Cibereová, SMER - SD
62 hlasov
6
Jozef Makohus, SMER - SD
59 hlasov
7
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
59 hlasov
8
Milan Potocký, NEKA
58 hlasov
9
Oliver Petrík, NEKA
55 hlasov
10
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
51 hlasov
11
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
49 hlasov
12
Ľubica Rošková, SMER - SD
46 hlasov
13
Martin Stripai, SMS
42 hlasov
14
Rastislav Olexa, NEKA
22 hlasov
15
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
22 hlasov
16
Valéria Eľková, NEKA
19 hlasov
17
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
18 hlasov
18
Ján Potocký, SMS
16 hlasov
19
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
13 hlasov
20
Miroslav Surmánek, NOVA
13 hlasov
21
Milan Kaplan, NOVA
12 hlasov
22
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
11 hlasov
23
Stanislav Gaľa, SNS
10 hlasov
24
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
10 hlasov
25
Juraj Brecko, KSS
9 hlasov
26
Slavomír Žužo, MS
9 hlasov
27
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
9 hlasov
28
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
29
Rastislav Tomaš, KSS
8 hlasov
30
Branislav Sijka, NEKA
8 hlasov
31
Dagmara Balogová, KSS
8 hlasov
32
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
7 hlasov
33
Matúš Nameš, SNS
7 hlasov
34
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
35
Vladimíra Fortunová, KSS
6 hlasov
36
Andrea Sisák, NEKA
6 hlasov
37
Ján Mičuda, NEKA
5 hlasov
38
Juraj Jevin, SaS
5 hlasov
39
Jaroslav Vaľo, SNS
5 hlasov
40
Ján Bednár, NOVA
4 hlasov
41
Pavol Valko, SMS
4 hlasov
42
Jozef Jusko, ÚSVIT
3 hlasov
43
Tibor Varga, SMK-MKP
3 hlasov
44
Jaroslava Špaková, DS
3 hlasov
45
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
46
Gabriel Timko, SMS
2 hlasov
47
Jaroslav Tokár, SRÚS
1 hlasov
48
Gábor Mihók, SMK-MKP
1 hlasov
49
Martin Magura, SMS
1 hlasov
50
Slavomír Kešeľ, SRÚS
1 hlasov
51
Jaroslav Ferenc, KĽS
1 hlasov
52
Mária Uchnárová, SMS
1 hlasov
53
Attila Barkó, SMK-MKP
54
Tomáš Bubelíny, NOVA
55
Imrich Balog, KĽS

Volebná účasť

27,59
%
2017 1. kolo
14,85
%
2013 2. kolo
25,41
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,59%
2013 2. kolo 14,85%
2013 1. kolo 25,41%