vyberte rok
Žalobínokres Vranov nad Topľou

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
48,57%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
25,71%
Jozef Mihalčin ĽSNS
9,71%
Miroslav Škvarek SNS
5,71%
Ján Garaj NEKA
2,86%
Pavol Gašper NEKA
1,71%
Andrej Gmitter NEKA
1,71%
Jozef Šváč NP
1,71%
František Oľha Šanca
1,14%
Eduard Markovič NEKA
0,57%
Milan Šteiner SZS
0,57%
František Bednár NAJ

Volebná účasť

30,89
%
2017 1. kolo
37,15
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 30,89%
2013 1. kolo 37,15%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
117 hlasov
2
Stanislav Obický, NEKA
58 hlasov
3
Jozef Baran, SMER-SD
58 hlasov
4
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
48 hlasov
5
Ľubomír Lukič, SMER-SD
42 hlasov
6
Juraj Kuročka, SMER-SD
39 hlasov
7
Ján Ragan, NEKA
36 hlasov
8
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
31 hlasov
9
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
10
Ľubomír Pidaný, SNS
22 hlasov
11
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
12
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
13
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
19 hlasov
14
Jozef Berta, SMER-SD
18 hlasov
15
Štefan Hreha, SMER-SD
15 hlasov
16
Marta Vagaská, SNS
14 hlasov
17
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
14 hlasov
18
Andrej Krišanda, SNS
14 hlasov
19
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
20
Roman Goroľ, EDS
8 hlasov
21
Peter Kocák, NEKA
8 hlasov
22
Ján Pivovarník, SNS
8 hlasov
23
Peter Novák, SNS
8 hlasov
24
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
25
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
26
Ondrej Hreha, SZS
7 hlasov
27
Mária Kurovská, NaS - ns
7 hlasov
28
Michal Huňák, EDS
7 hlasov
29
Peter Treciak, NaS - ns
6 hlasov
30
Blažena Matisová, NEKA
6 hlasov
31
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
32
Alfonz Kobielský, NEKA
5 hlasov
33
Miroslava Urbanová, NaS - ns
5 hlasov
34
Zuzana Zavadská, SZ
4 hlasov
35
Miroslav Baník, NEKA
4 hlasov
36
Milan Bužo, EDS
4 hlasov
37
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
38
Ján Katriňák, RIS
4 hlasov
39
Samuel Bruss, NEKA
4 hlasov
40
Monika Palková, SP
3 hlasov
41
Miroslav Kroka, NP
3 hlasov
42
Ivan Koščík, NEKA
3 hlasov
43
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
2 hlasov
44
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
45
Miroslav Gešper, NEKA
2 hlasov
46
Dušan Vilenik, SNS
2 hlasov
47
Vincent Antoš, KSS
2 hlasov
48
Marián Hreňo, SOĽ
2 hlasov
49
Štefan Straka, NEKA
1 hlasov
50
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
51
Martina Hliboká, SOĽ
1 hlasov
52
Jozef Karchňak, ÚSVIT
1 hlasov
53
Ján Laco, ŠANCA
1 hlasov
54
Anton Orokocký, VZDOR
1 hlasov