Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
69,01%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
22,07%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
3,29%
Štefan Straka KSS
1,41%
Dorota Bujňáková NP
0,94%
Anton Korba NEKA
0,94%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
0,94%
Jozef Mihalčin SĽS
0,94%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
0,47%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
166 hlasov
2
Dušan Molek, SMER - SD
118 hlasov
3
Alfonz Kaliaš, SRÚS
83 hlasov
4
Ľubomír Lukič, SMER - SD
79 hlasov
5
Dušan Haľko, SNS
78 hlasov
6
Miroslav Kaliaš, SRK
70 hlasov
7
Ján Katriňák, SRK
61 hlasov
8
Juraj Kuročka, SMER - SD
51 hlasov
9
Ján Ragan, SMER - SD
40 hlasov
10
Marcela Pčolinská, NOVA
36 hlasov
11
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
33 hlasov
12
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
29 hlasov
13
Anton Pavúk, NOVA
22 hlasov
14
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
20 hlasov
15
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
20 hlasov
16
Gabriel Vilcega, NaS - ns
19 hlasov
17
Marek Cerula, SNS
18 hlasov
18
Jozef Berta, SMER - SD
13 hlasov
19
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
13 hlasov
20
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
12 hlasov
21
Lukáš Bičej, KOS
12 hlasov
22
Ľubomír Pidany, SĽS
9 hlasov
23
Radovan Kapraľ, KOS
8 hlasov
24
Milan Madura, ĽS-HZDS
8 hlasov
25
Michal Džuka, SOĽ
7 hlasov
26
Dávid Capik, SNS
7 hlasov
27
Ján Šimko, NaS - ns
7 hlasov
28
Miroslav Gešper, NEKA
7 hlasov
29
Jozef Džurdženík, SNS
6 hlasov
30
Jozef Tomašik, SNS
5 hlasov
31
Eva Lenková, NaS - ns
5 hlasov
32
Ladislav Hromada, NOVA
4 hlasov
33
Paulína Sopková, NaS - ns
3 hlasov
34
Ján Čižik, 99%, PaS
3 hlasov
35
Rastislav Košalko, KOS
3 hlasov
36
Matúš Krajňák, SĽS
3 hlasov
37
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3 hlasov
38
Ján Macuga, EDS
3 hlasov
39
Jozef Mihalčin, SĽS
3 hlasov
40
Marta Baniková, 99%, PaS
2 hlasov
41
Anton Korba, NEKA
2 hlasov
42
Štefan Straka, KSS
2 hlasov
43
Jozef Karchňák, ÚSVIT
2 hlasov
44
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
2 hlasov
45
Ján Popaďak, 99%, PaS
2 hlasov
46
Milan Reich, KOS
2 hlasov
47
Mária Kurovská, NaS - ns
1 hlasov
48
Helena Vancáková, 99%, PaS
1 hlasov
49
Pavol Drobný, SĽS
1 hlasov
50
Emília Rujaková, SĽS
1 hlasov
51
Ján Jevín, SNS
1 hlasov
52
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
1 hlasov
53
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
1 hlasov
54
Pavol Štefanko, EDS
55
Miroslava Urbanová, NaS - ns
56
Monika Palková, Z-SNP
57
Peter Ondko, NEKA
58
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
59
Peter Jacko, EDS
60
Vincent Antoš, KSS
61
Miroslav Hlavatý, SĽS

Volebná účasť

30,89
%
2017 1. kolo
37,15
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 30,89%
2013 1. kolo 37,15%