Zalaba okres Levice

Kandidáti na predsedu VÚC

Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
90,36%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
4,82%
Milan Belica NEKA
2,41%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,20%
Peter Pukan REPUBLIKA
1,20%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
Renáta Kolenčíková NEKA
Martin Kusenda NEKA
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Melinda Bögi Pathó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
74 hlasov
2
Tibor Csenger, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
63 hlasov
3
Zoltán Fekete, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
30 hlasov
4
Attila Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
27 hlasov
5
Péter Köpöncei, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
21 hlasov
6
Pál Zachar, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
16 hlasov
7
Lenka Kluchová, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
14 hlasov
8
Jozef Kubovič, NEKA
9 hlasov
9
Erik Pastierovič, Progresívne Slovensko
3 hlasov
10
Matej Haško, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
3 hlasov
11
Roland Bogár, NEKA
2 hlasov
12
Ervín Szalma, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 hlasov
13
Danuše Francisciová, Hlas - sociálna demokracia,...
2 hlasov
14
Martina Holečková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 hlasov
15
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
16
Peter Burčo, Hlas - sociálna demokracia,...
1 hlasov
17
Tibor Moravský, NEKA
1 hlasov
18
Vladimír Kuny, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
1 hlasov
19
Pavol Bizík, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
20
Karol Streda, Magyar Fórum - Maďarské fórum
1 hlasov
21
Eva Bielik Hajdamárová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
1 hlasov
22
Peter Benček, NEKA
1 hlasov
23
Stanislav Banházi, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
24
Alexander Bačík, Hlas - sociálna demokracia,...
1 hlasov
25
Peter Drábik, NEKA
1 hlasov
26
Ľudovít Viglaš, SMER - SD, SNS
1 hlasov
27
Tomáš Ižold, NEKA
1 hlasov
28
Alexandra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
1 hlasov
29
Ľubomíra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
1 hlasov
30
Lenka Nagyová, REPUBLIKA
1 hlasov
31
Estera Žigmundová, SRDCE - SNJ - sv
1 hlasov
32
Július Nagy, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
33
Ján Krtík, NEKA
1 hlasov
34
Marek Földesi, NEKA
1 hlasov
35
Igor Kúdela, Zmena zdola, DÚ
1 hlasov
36
Dana Ďurišová, NK/NEKA
1 hlasov
37
Antónia Foltánová, Hlas - sociálna demokracia,...
38
Mária Kuriačková, NEKA
39
Ľubomír Lőrincz, SMER - SD, SNS
40
Eva Naďová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
41
Peter Marko, NK/NEKA
42
Renáta Meszároš, Progresívne Slovensko
43
Štefan Mišák, Hlas - sociálna demokracia,...
44
Karol Mladý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
45
Daniela Nagyová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
46
Jaroslav Péter, SMER - SD, SNS
47
Peter Žiak, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
48
Miloš Zaujec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
49
Drahomíra Vrecníková, SRDCE - SNJ - sv
50
Tibor Turian, Slovenská ľudová strana (SĽS)
51
Daniela Trňanová, SMER - SD, SNS
52
Tibor Taldík, Hlas - sociálna demokracia,...
53
Petra Števková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
54
Branislav Štefanický, NEKA
55
Oliver Štaudner, Slovenská ľudová strana (SĽS)
56
Henrieta Slavkovská, Progresívne Slovensko
57
Eduard Samlek, Slovenská ľudová strana (SĽS)
58
Roman Salinka, NEKA
59
Ján Proksa, NK/NEKA
60
Pavol Novák, SMER - SD, SNS
61
Rastislav Kasan, Hlas - sociálna demokracia,...
62
Martin Bátovský, SMER - SD, SNS
63
Štefan Baniar, SMER - SD, SNS
64
Viera Černá, Slovenská ľudová strana (SĽS)
65
Zdenek Donoval, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
66
Tomáš Krištof, NEKA
67
Zuzana Kotrus Rákociová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
68
Rastislav Juhár, SMER - SD, SNS
69
Martina Jarošová Gašparová, Hlas - sociálna demokracia,...
70
Ján Janáč, NEKA
71
Edita Horňáková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
72
Štefan Gregor, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
73
Jozef Franc, Slovenská ľudová strana (SĽS)
74
Mária Farkašová, NEKA
75
Ladislav Éhn, SMER - SD, SNS
76
Igor Éder, Hlas - sociálna demokracia,...

Volebná účasť

71,31 %

Historický vývoj

29.10. 2022 71,31 %
04.11. 2017 1. kolo 61,53 %
23.11. 2013 2. kolo 38,31 %
09.11. 2013 1. kolo 37,01 %