Kandidáti na predsedu VÚC

Erika Jurinová OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SME...
31,13%
Igor Choma SMER - SD
28,87%
Igor Janckulík KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení, SNS
10,26%
František Drozd ĽS Naše Slovensko
9,74%
Peter Slyško Hlas - sociálna demokracia
6,26%
Andrea Starinská NK/NEKA
5,04%
Miroslav Urban REPUBLIKA
3,48%
Katarína Boková Slovenské Hnutie Obrody
2,26%
Marián Murín NEKA
1,74%
Daniela Zemanová Hnutie ONÁS
1,22%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Pavol Holeštiak, NEKA
282 hlasov
2
Martin Šenfeld, NEKA
208 hlasov
3
Ján Podmanický, SMER - SD
140 hlasov
4
Anna Belousovová, NEKA
129 hlasov
5
Peter Strapáč, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
105 hlasov
6
Xénia Šurhaňáková, NEKA
103 hlasov
7
Jozef Grapa, Hlas - sociálna demokracia
99 hlasov
8
Milan Pišček, NEKA
86 hlasov
9
Renáta Majchráková, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
79 hlasov
10
Milan Gura, NEKA
69 hlasov
11
Matej Šimášek, Hlas - sociálna demokracia
69 hlasov
12
Martin Klimek, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
69 hlasov
13
Jozef Cech, Hlas - sociálna demokracia
66 hlasov
14
Marianna Bebčáková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
64 hlasov
15
Jozef Vražel, SMER - SD
58 hlasov
16
Juraj Hlavatý, NEKA
53 hlasov
17
Ľubomír Golis, Hlas - sociálna demokracia
52 hlasov
18
František Drozd, ĽS Naše Slovensko
50 hlasov
19
Jozef Mozol, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
46 hlasov
20
Peter Jurga, SMER - SD
43 hlasov
21
Marcel Šulo, SNS
42 hlasov
22
Tomáš Urbaník, NEKA
41 hlasov
23
Ľudovít Cabuk, Hlas - sociálna demokracia
40 hlasov
24
Jozef Pajer, Skúsme to inak, SaS, OKS
38 hlasov
25
Jozef Kajánek, KSS
37 hlasov
26
Dana Jašurková, NEKA
36 hlasov
27
Marián Masnica, SMER - SD
34 hlasov
28
Danka Jašurková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
34 hlasov
29
Martin Baník, REPUBLIKA
33 hlasov
30
Michal Krenžel, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
32 hlasov
31
Martin Pavlík, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
30 hlasov
32
Erik Kajánek, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
29 hlasov
33
Marián Kubala, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
27 hlasov
34
Stanislav Cyprich, NEKA
27 hlasov
35
Denis Maslák, REPUBLIKA
22 hlasov
36
Eleonóra Rudinská, SMER - SD
20 hlasov
37
Radoslav Zajac, Hlas - sociálna demokracia
20 hlasov
38
Juraj Vrba, REPUBLIKA
18 hlasov
39
Peter Staškovan, NK/NEKA
15 hlasov
40
Ľubomír Kubla, NaS - ns
14 hlasov
41
Zuzana Staníková, ŽIVOT
11 hlasov
42
Peter Šimčisko, ŽIVOT
11 hlasov
43
Marta Sláviková, Skúsme to inak, SaS, OKS
9 hlasov
44
Martin Kučerík, Progresívne Slovensko
9 hlasov
45
Jaroslav Klus, KSS
8 hlasov
46
Anna Trauerová, SMER - SD
7 hlasov
47
Pavla Šimeková, Hlas - sociálna demokracia
7 hlasov
48
Tomáš Rudinský, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov

Volebná účasť

46,36 %

Historický vývoj

29.10. 2022 46,36 %
04.11. 2017 1. kolo 23,32 %
09.11. 2013 1. kolo 17,35 %