vyberte rok
Zádielokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
68,00%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
24,00%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
8,00%
Róbert Bačinský NEKA
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Štefan Surmánek ĽSNS
Adam Šepetka NAJ
Jarmila Tkáčová SNS

Volebná účasť

21,09
%
2017 1. kolo
16,31
%
2013 2. kolo
22,69
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 21,09%
2013 2. kolo 16,31%
2013 1. kolo 22,69%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Csaba Simkó, SMK-MKP
24 hlasov
2
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
12 hlasov
3
Tamás Iván, SMK-MKP
12 hlasov
4
István Zachariaš, SMK-MKP
11 hlasov
5
László Köteles, SMK-MKP
10 hlasov
6
Gábor Szalay, SMK-MKP
7 hlasov
7
Mária Lacková, NEKA
7 hlasov
8
Roland Szabó, SMER-SD
4 hlasov
9
Attila Oravecz, MOST - HÍD
4 hlasov
10
Elena Fialková, MOST - HÍD
4 hlasov
11
Alexander Képes, SMK-MKP
4 hlasov
12
Július Beluscsák, NEKA
3 hlasov
13
Tibor Bráz, NEKA
3 hlasov
14
Slavomír Borovský, DS
2 hlasov
15
Pavol Lehotský, NEKA
2 hlasov
16
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
2 hlasov
17
Anton Király, SMK-MKP
2 hlasov
18
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
19
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
20
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
21
Rudolf Varga, VZDOR
1 hlasov
22
Jarmila Vaňová, ŠKV
1 hlasov
23
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
24
Jozef Krešák, ŠANCA
1 hlasov
25
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
26
Vojtech Farkaš, NEKA
1 hlasov
27
Ondrej Bernát, SMER-SD
1 hlasov
28
Július Begala, NEKA
1 hlasov
29
Miloš Barcal, NEKA
1 hlasov
30
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
31
Peter Derevjaník, SMER-SD
32
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
33
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
34
Ivan Hriczko, ŠKV
35
Jozef Hric, KSS
36
Mária Dulovičová, NEKA
37
Martina Dutková, NEKA
38
Slavomír Horváth, SNS
39
Ján Horváth, NEKA
40
Monika Gergelová, SNS
41
Július Grulyo, NEKA
42
Alexander Horváth, MOST - HÍD
43
Radoslav Hodor, NEKA
44
Peter Kocai, NAJ
45
Ján Kokarda, NEKA
46
Tomáš Suchý, ŠANCA
47
Anetta Strýčková, NEKA
48
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
49
Ján Serbin, NEKA
50
Peter Seman, KSS
51
Michal Rečka, SMER-SD
52
Erika Zámboriová, ŠKV
53
František Petro, SMER-SD
54
Július Pelegrin, NEKA
55
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
56
Anton Medvec, NEKA
57
Vlastimil Lakatoš, NEKA
58
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
59
Augustín Köteles, NAJ
60
Ervín Kompuš, NAJ
61
Ladislav Vojtko, KSS
62
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
63
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
64
Gabriel Böhm, NEKA
65
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
66
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT