Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
73,91%
Rudolf Bauer KDS
26,09%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
58,06%
Rudolf Bauer KDS
32,26%
Jozef Holečko NEKA
6,45%
Lukáš Sisák KSS
3,23%
Dominika Palaščáková NOVA
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
Jaroslav Džunko NEKA
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
László Köteles, SMK-MKP
17 hlasov
2
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
15 hlasov
3
István Zachariaš, SMK-MKP
15 hlasov
4
László Iván, SMK-MKP
15 hlasov
5
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
6
Ladislav Bartók, NEKA
11 hlasov
7
Anton Király, SMK-MKP
11 hlasov
8
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
9
Jozef Holečko, NEKA
8 hlasov
10
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
11
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
12
Jenő Csoltkó, NEKA
6 hlasov
13
Jozef Konkoly, SMER - SD
4 hlasov
14
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
15
Róbert Šándor, NEKA
3 hlasov
16
Dominika Palaščáková, NOVA
2 hlasov
17
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
18
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
19
Františka Kočišová, SĽS
2 hlasov
20
Marián Tóth, SaS
1 hlasov
21
Ladislav Vojtko, KSS
1 hlasov
22
Monika Vargová, SNS
1 hlasov
23
Július Grulyo, NEKA
1 hlasov
24
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
1 hlasov
25
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
26
Marián Kertész, PD
1 hlasov
27
Ján Kokarda, NEKA
1 hlasov
28
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
29
Viktor Dulina, NEKA
1 hlasov
30
Alexander Bimbo, SRÚS
1 hlasov
31
Monika Bérešová, SZS
1 hlasov
32
Miloš Barcal, NEKA
1 hlasov
33
Peter Papáč, KSS
1 hlasov
34
Ivan Hriczko, NEKA
1 hlasov
35
František Petro, SMER - SD
1 hlasov
36
Božena Letková, NEKA
37
Elena Majancsíková, SĽS
38
Ján Marton, NOVA
39
Anton Medvec, NEKA
40
Ján Mikloš, KSS
41
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
42
Peter Palaščák, SOĽ
43
Vladimír Popovič, SMS
44
Michal Rečka, SMER - SD
45
Ján Stanislav, SNS
46
Vojtech Staňo, SMER - SD
47
Ľubomír Šimko, SMER - SD
48
Jozef Tischler, SĽS
49
Miroslav Bačenko, NEKA
50
Jozef Koňa, SĽS
51
Imrich Kohút, SĽS
52
Ján Bačo, SĽS
53
Viliam Bačo, NEKA
54
Martin Baltes, SĽS
55
Ivan Buchla, SNS
56
Róbert Čarny, SNS
57
Karol Dzugas, NEKA
58
Ľubica Holováčová, SĽS
59
Roman Horváth, SRÚS
60
Slavomír Horváth, SNS
61
Radoslav Šimko, SNS

Volebná účasť

21,09
%
2017 1. kolo
16,31
%
2013 2. kolo
22,69
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 21,09%
2013 2. kolo 16,31%
2013 1. kolo 22,69%