Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
64,08%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
35,92%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
58,51%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
17,02%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
17,02%
Karol Konárik SNS
5,32%
Ondrej Binder NEKA
1,06%
Jozef Sásik SĽS
1,06%
Ladislav Fízik ASV
Andrea Jenčíková NP
Emil Samko KĽS
Jaroslav Sekerka KSS
Pavel Chovanec ÚSVIT

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Michal Bagačka, KDH, SMER - SD
54 hlasov
2
Peter Mináč, KDH, SMER - SD
50 hlasov
3
Pavel Struhár, KDH, SMER - SD
47 hlasov
4
Csaba Horváth, NEKA
39 hlasov
5
Jozef Šimko, NEKA
29 hlasov
6
Lukáš Kvietok, KDH, SMER - SD
24 hlasov
7
Tibor Balog, SMS
20 hlasov
8
Ivan Hazucha, KDH, SMER - SD
12 hlasov
9
Marian Petrok, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
12 hlasov
10
Vojtech Szajkó, NEKA
10 hlasov
11
Vojtech Kökény, SRK
7 hlasov
12
František Auxt, SMK-MKP
7 hlasov
13
Viliam Vaš, KDH, SMER - SD
6 hlasov
14
Silvia Vargová, MOST - HÍD
6 hlasov
15
Katarína Moncoľová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
6 hlasov
16
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
5 hlasov
17
Pavel Cibuliak, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
5 hlasov
18
Ladislav Lang, MOST - HÍD
5 hlasov
19
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
20
Ján Matej, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
4 hlasov
21
Peter Juhász, SMK-MKP
4 hlasov
22
Tomáš Rosiar, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
23
Gejza Farkaš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
4 hlasov
24
Jaroslav Suja, NEKA
4 hlasov
25
Ladislav Rigó, SMK-MKP
3 hlasov
26
Zoltán Bán, SMK-MKP
3 hlasov
27
Katarína Horváth, KĽS
3 hlasov
28
Peter Vetrák, SĽS
3 hlasov
29
Aneta Vargicová, SNS
3 hlasov
30
Dušan Širák, KSS
3 hlasov
31
Dušan Faško, KSS
3 hlasov
32
Samuel Zubo, KSS
2 hlasov
33
Kristián Gavalier, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
34
Renáta Puhlová, PD
2 hlasov
35
Ján Hiraj, NP
2 hlasov
36
Tibor Lukáčka, ASV
2 hlasov
37
Dušan Kojnok, Zmena zdola, DÚ, SZS
2 hlasov
38
Anna Kekeňáková, KSS
2 hlasov
39
Jozef Hrablay, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
40
Ján Antal, ÚSVIT
1 hlasov
41
Viliam Vidinský, HZD, ĽS-HZDS
1 hlasov
42
Helena Krauszová, SMS
1 hlasov
43
Peter Vraniak, ÚSVIT
44
Veronika Rízová, KSS
45
Jana Uhrinová, SNS
46
Jozef Pupala, KSS
47
Romana Antalová, ÚSVIT

Volebná účasť

24,07
%
2017 1. kolo
31,32
%
2013 2. kolo
30,42
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,07%
2013 2. kolo 31,32%
2013 1. kolo 30,42%