Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
61,58%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
25,42%
Anton Korba NEKA
4,52%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
3,95%
Dorota Bujňáková NP
1,69%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
1,13%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
1,13%
Štefan Straka KSS
0,56%
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Radoslav Čuha, SMER - SD
46 hlasov
2
Jozef Kakaščik, NEKA
41 hlasov
3
Stanislav Kahanec, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
40 hlasov
4
Juraj Hurný, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
34 hlasov
5
Anton Gašpár, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
34 hlasov
6
Miroslav Benko, SMER - SD
32 hlasov
7
Róbert Oros, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
32 hlasov
8
Peter Klein, NEKA
29 hlasov
9
Ján Ahlers, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
29 hlasov
10
Miroslav Sopko, NOVA
29 hlasov
11
Iveta Baranová, NEKA
27 hlasov
12
Štefan Kužma, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
27 hlasov
13
Ján Baloga, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
27 hlasov
14
Andrea Turčanová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
27 hlasov
15
Mikuláš Komanický, SMER - SD
24 hlasov
16
Miroslav Lukáč, SMER - SD
24 hlasov
17
Peter Krajňák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
23 hlasov
18
Juraj Senderák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
22 hlasov
19
Peter Makara, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
21 hlasov
20
Michal Kaliňák, SMER - SD
21 hlasov
21
Pavel Hagyari, NEKA
20 hlasov
22
Marian Damankoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
19 hlasov
23
Emil Chlapeček, SMER - SD
16 hlasov
24
Alica Dragulová, NOVA
16 hlasov
25
Richard Drutarovský, NOVA
16 hlasov
26
Matúš Murajda, NEKA
15 hlasov
27
Ján Andrejko, NEKA
15 hlasov
28
Jozef Kičura, SMER - SD
15 hlasov
29
Branko Benko, SMER - SD
15 hlasov
30
Radovan Bačík, NEKA
15 hlasov
31
Ľubomír Vasilišin, 7 STATOČNÝCH
14 hlasov
32
Zdenko Velecký, NEKA
14 hlasov
33
Janette Langová, NOVA
13 hlasov
34
Lenka Čarná, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
35
Stanislav Grega, NEKA
13 hlasov
36
Miroslav Leško, SMER - SD
12 hlasov
37
Peter Hatalčík, SMER - SD
11 hlasov
38
Andrej Tudor, KSS
11 hlasov
39
Jiří Ballarin, NEKA
11 hlasov
40
Ladislav Kišeľák, SMER - SD
9 hlasov
41
Vladislav Bašista, SMER - SD
9 hlasov
42
Stanislav Mathia, NOVA
9 hlasov
43
Ladislav Babuščák, NOVA
9 hlasov
44
Patrik Tomič, NEKA
9 hlasov
45
Ľubomír Vaško, NOVA
8 hlasov
46
Paulína Štefaničová, NOVA
8 hlasov
47
Ľudovít Malaga, NEKA
8 hlasov
48
Ján Dobrovič, NEKA
8 hlasov
49
František Janus, NEKA
8 hlasov
50
Štefan Hatok, NEKA
7 hlasov
51
Stanislav Šváby, NOVA
6 hlasov
52
Vladimír Borecký, NEKA
6 hlasov
53
Ondrej Gubač, NEKA
6 hlasov
54
Ivan Benko, NEKA
6 hlasov
55
Marek Guman, NEKA
6 hlasov
56
Anna Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
6 hlasov
57
Ján Katica, NEKA
5 hlasov
58
Jozef Frankovský, NEKA
5 hlasov
59
Miluša Džupinová, NÁŠ KRAJ
5 hlasov
60
Peter Uličný, 7 STATOČNÝCH
5 hlasov
61
Igor Kreta, KSS
5 hlasov
62
Vladimír Feľbaba, NOVA
4 hlasov
63
Zuzana Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
4 hlasov
64
Rudolf Voit, NEKA
4 hlasov
65
Viera Leščáková, NOVA
4 hlasov
66
Peter Bugár, KSS
4 hlasov
67
Marcel Jenča, SNS
3 hlasov
68
Anna Lukáčová, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
69
Milan Hlivjak, 99%, PaS
3 hlasov
70
Radomír Kreheľ, NEKA
3 hlasov
71
Ľuboslav Krajňák, ÚSVIT
3 hlasov
72
Daniel Antolík, SNS
3 hlasov
73
Jozef Kravjar, ĽS-HZDS
3 hlasov
74
Anton Klimko, NOVA
2 hlasov
75
Mária Klebanová, SNS
2 hlasov
76
Pavol Kleban, SNS
2 hlasov
77
Ján Jacoš, 99%, PaS
2 hlasov
78
Jozef Jakubík, 99%, PaS
2 hlasov
79
Viliam Sedlák, 99%, PaS
2 hlasov
80
František Merkovský, 99%, PaS
2 hlasov
81
Pavel Mihaľák, NEKA
2 hlasov
82
Mikuláš Žemlička, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
83
Andrej Buday, SaS
2 hlasov
84
Dušan Brhlík, NEKA
2 hlasov
85
Miloslav Pavlík, SMK-MKP
2 hlasov
86
Lukáš Priščák, SNS
2 hlasov
87
Igor Dužda, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
88
Milan Cimerman, Z-SNP
1 hlasov
89
Viera Vasiliaková, KSS
1 hlasov
90
Jaroslav Uličný, SNS
1 hlasov
91
Marián Krakovský, KSS
1 hlasov
92
Michal Hlivjak, 99%, PaS
1 hlasov
93
Radko Lapoš, NEKA
1 hlasov
94
Jozef Hreha, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
95
Cyril Leško, SNS
1 hlasov
96
Jozef Kipikaša, SNS
1 hlasov
97
Anton Demeter, SNS
1 hlasov
98
Ľuba Kráľová, NEKA
1 hlasov
99
Róbert Ľubocký, 7 STATOČNÝCH
100
Tibor Bažo, SRÚS
101
František Balog, SRÚS
102
Radoslav Bednarčik, SNS

Volebná účasť

56,40
%
2017 1. kolo
36,36
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 56,40%
2013 1. kolo 36,36%