Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Juraj Blanár SNS, SZ, SMER - SD
71,43%
Miroslav Mikolášik MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS, KDH
14,29%
Igor Ryban NEKA
11,43%
Ivan Pavlisko ĽS Naše Slovensko
2,86%
Juraj Pavlovič KSS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Stanislav Rohoň, NEKA
18 hlasov
2
František Výrostko, NEKA
16 hlasov
3
Peter Vons, NEKA
11 hlasov
4
Tatiana Červeňová, SMER - SD
11 hlasov
5
Tomáš Zanovit, SNS
10 hlasov
6
Róbert Ivaška, SMER - SD
9 hlasov
7
Stanislav Thomka, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
8 hlasov
8
Katarína Tomášová, SMER - SD
8 hlasov
9
Dušan Haško, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
7 hlasov
10
Imrich Žigo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
7 hlasov
11
Štefan Balošák, SMER - SD
7 hlasov
12
Zdenko Kozák, NEKA
7 hlasov
13
Július Morgoš, OKS, NOVA
6 hlasov
14
Peter Kašuba, NEKA
5 hlasov
15
Nadežda Šugrová, SMER - SD
5 hlasov
16
Tibor Adamko, NEKA
5 hlasov
17
Miroslav Mazúr, SMER - SD
4 hlasov
18
Matej Bórik, NEKA
3 hlasov
19
Slavomír Šuch, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
3 hlasov
20
Vladimír Polakovič, NEKA
3 hlasov
21
Mikuláš Knapp, OKS, NOVA
3 hlasov
22
Milan Benko, NEKA
2 hlasov
23
Daša Ferklová, ĽS-HZDS
2 hlasov
24
Róbert Klimo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasov
25
Peter Maruniak, EDS
2 hlasov
26
Miroslav Mlynár, SMER - SD
2 hlasov
27
Peter Šimkovič, NEKA
2 hlasov
28
Matúš Svinčák, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
29
Ondrej Potančok, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasov
30
Ján Kurhajec, ĽS-HZDS
2 hlasov
31
Oxana Tkáčová, NP
2 hlasov
32
Ľubomír Vaňko, NEKA
2 hlasov
33
Tomáš Jedinák, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
1 hlasov
34
Viera Korchanová, ĽS-HZDS
1 hlasov
35
Róbert Gottlieb, NEKA
1 hlasov
36
Marián Fedor, SMER - SD
1 hlasov
37
Danica Medvecká, KSS
1 hlasov
38
Ján Mičko, KSS
1 hlasov
39
Peter Belica, NEKA
1 hlasov
40
Marek Pavlovič, KSS
1 hlasov
41
Marta Svitačová, ĽS-HZDS
1 hlasov
42
Patrik Volentier, OKS, NOVA
1 hlasov
43
Miroslav Herák, KSS
1 hlasov
44
Juraj Antal, NEKA
45
Jozef Kendra, KSS
46
Ľubomír Kolár, KSS
47
Marcel Vajzer, NP
48
Martin Tanevski, KSS
49
Mária Šubrtová, ĽS-HZDS
50
Mária Sedmáková, ĽS-HZDS
51
Zita Prívozníková, KSS
52
Milan Nemček, EDS
53
František Kurhajec, ĽS-HZDS
54
Pavol Krišpinský, PD

Volebná účasť

42,63
%
2017 1. kolo
29,16
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 42,63%
2013 1. kolo 29,16%