Kandidáti na predsedu VÚC

Katarína Boková Slovenské Hnutie Obrody
25,35%
Igor Choma SMER - SD
25,35%
Erika Jurinová OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SME...
25,35%
Igor Janckulík KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení, SNS
8,45%
Peter Slyško Hlas - sociálna demokracia
5,63%
František Drozd ĽS Naše Slovensko
2,82%
Daniela Zemanová Hnutie ONÁS
2,82%
Marián Murín NEKA
1,41%
Andrea Starinská NK/NEKA
1,41%
Miroslav Urban REPUBLIKA
1,41%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Zuzana Valocká, NEKA
20 hlasov
2
Tomáš Zanovit, Hlas - sociálna demokracia
20 hlasov
3
Stanislav Thomka, NEKA
18 hlasov
4
Branislav Kolarovszki, Hlas - sociálna demokracia
15 hlasov
5
Branislav Zacharides, NEKA
15 hlasov
6
Tatiana Červeňová, Hlas - sociálna demokracia
13 hlasov
7
Peter Kašuba, NEKA
13 hlasov
8
Peter Majko, SNS
13 hlasov
9
Jozef Krištoffy, NEKA
12 hlasov
10
Tibor Adamko, Hlas - sociálna demokracia
11 hlasov
11
Katarína Boková, Slovenské Hnutie Obrody
11 hlasov
12
František Výrostko, NEKA
11 hlasov
13
Miroslav Jánošík, SNS
9 hlasov
14
Peter Vons, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
9 hlasov
15
Marína Gallová, Skúsme to inak, SaS, OKS
9 hlasov
16
Erika Cintulová, NEKA
9 hlasov
17
Marcela Balošáková, Skúsme to inak, SaS, OKS
8 hlasov
18
Martin Hudec, NEKA
8 hlasov
19
Adam Lučanský, Slovenský PATRIOT
7 hlasov
20
Juraj Stahl, Skúsme to inak, SaS, OKS
7 hlasov
21
Martina Antošová, NEKA
7 hlasov
22
Anton Ančic, Slovenské Hnutie Obrody
7 hlasov
23
Lenka Sláviková, SMER - SD
6 hlasov
24
Marián Krivuš, NEKA
6 hlasov
25
Zdenko Kozák, SNS
6 hlasov
26
Dana Cervanová, Progresívne Slovensko
6 hlasov
27
Marek Belák, NEKA
5 hlasov
28
Miroslav Blahušiak, Hlas - sociálna demokracia
5 hlasov
29
Jozef Petráš, NEKA
5 hlasov
30
Marcel Maťovčík, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
5 hlasov
31
Ján Kováčik, SMER - SD
5 hlasov
32
Roman Kopka, Hlas - sociálna demokracia
5 hlasov
33
Bibiana Pánisová, SMER - SD
4 hlasov
34
Marián Fedor, SMER - SD
4 hlasov
35
Milan Ftorek, NEKA
4 hlasov
36
Štefan Balošák, Hlas - sociálna demokracia
4 hlasov
37
Vladimír Polakovič, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
4 hlasov
38
Martin Stankovianský, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
39
Dušan Kričko, REPUBLIKA
3 hlasov
40
Veronika Gajdošová Ladňáková, Skúsme to inak, SaS, OKS
3 hlasov
41
Svetana Angelová, Slovenské Hnutie Obrody
3 hlasov
42
Miroslav Herák, KSS
3 hlasov
43
Lucia Omámiková, REPUBLIKA
3 hlasov
44
Roman Maťko, SMER - SD
3 hlasov
45
Dušan Zachar, NK/NEKA
3 hlasov
46
Ľubomír Vaňko, NEKA
3 hlasov
47
Eva Wedra Kačková, SRDCE - SNJ - sv
3 hlasov
48
Daniel Diškanec, NK/NEKA
3 hlasov
49
Ľubomír Červenec, NK/NEKA
3 hlasov
50
Adam Žilák, Skúsme to inak, SaS, OKS
2 hlasov
51
Viliam Komora, NK/NEKA
2 hlasov
52
Ivan Jancko, Progresívne Slovensko
2 hlasov
53
Ľuboš Gottwald, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
2 hlasov
54
Alexander Velitš, KSS
2 hlasov
55
Michal Uherčík, Skúsme to inak, SaS, OKS
2 hlasov
56
Lukáš Šauša, Progresívne Slovensko
2 hlasov
57
Katarína Spiššáková, KSS
2 hlasov
58
Dávid Marko, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
1 hlasov
59
Dalibor Steindl, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
1 hlasov
60
Peter Had, ŽIVOT
1 hlasov
61
Zdenka Kramárová, Slovenské Hnutie Obrody
62
Erika Vrabcová, Hlas - sociálna demokracia
63
Milan Horňák, Skúsme to inak, SaS, OKS
64
Pavol Mikluš, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
65
Andrej Rodák, Skúsme to inak, SaS, OKS

Volebná účasť

57,03 %

Historický vývoj

29.10. 2022 57,03 %
04.11. 2017 1. kolo 42,63 %
09.11. 2013 1. kolo 29,16 %