vyberte rok
Žabokrekyokres Martin

Kandidáti na predsedu VÚC

Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
41,61%
Juraj Blanár Smer-SD
30,72%
Marián Murín NEKA
13,29%
Peter Sagan ĽSNS
6,10%
Anton Martvoň NEKA
3,49%
Ján Mikolaj SNS
2,61%
Peter Cibulka NEKA
1,09%
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR
0,65%
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS
0,44%

Volebná účasť

45,39
%
2017 1. kolo
24,82
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 45,39%
2013 1. kolo 24,82%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Zuzana Valocká, NEKA
391 hlasov
2
Erika Cintulová, NEKA
146 hlasov
3
Stanislav Rohoň, NEKA
126 hlasov
4
Jaroslav Brzák, NEKA
125 hlasov
5
František Výrostko, NEKA
103 hlasov
6
Peter Vons, NEKA
99 hlasov
7
Patrik Antal, NEKA
93 hlasov
8
Branislav Zacharides, NEKA
79 hlasov
9
Imrich Žigo, NEKA
76 hlasov
10
Tomáš Zanovit, NEKA
73 hlasov
11
Zdenko Kozák, SNS
68 hlasov
12
Stanislav Thomka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
65 hlasov
13
Tatiana Červeňová, SMER-SD
65 hlasov
14
Peter Kašuba, NEKA
59 hlasov
15
Milan Horňák, NEKA
58 hlasov
16
Jarmila Rechtoríková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
48 hlasov
17
Martin Hudec, SNS
47 hlasov
18
Marián Krivuš, NEKA
47 hlasov
19
Róbert Ivaška, SMER-SD
45 hlasov
20
Marek Straka, SMER-SD
43 hlasov
21
Jozef Polko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
42 hlasov
22
Vladimír Polakovič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38 hlasov
23
Pavol Zemko, NEKA
37 hlasov
24
Slavomír Šuch, SMER-SD
37 hlasov
25
Marcel Maťovčík, NEKA
33 hlasov
26
Miroslav Mazúr, NEKA
32 hlasov
27
Marián Fedor, SMER-SD
32 hlasov
28
Tomáš Jedinák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
29
Marek Belák, ĽS Naše Slovensko
26 hlasov
30
Štefan Balošák, SMER-SD
24 hlasov
31
Katarína Tomášová, SMER-SD
21 hlasov
32
Mikuláš Knapp, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
33
Jozef Petráš, SMER-SD
19 hlasov
34
Martin Stankovianský, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
35
Martin Čanády, SNS
18 hlasov
36
Katarína Boková, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
37
Marek Veverica, DOMA DOBRE
16 hlasov
38
Vladimír Homola, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
39
Eva Milučká, SNS
14 hlasov
40
Dávid Marko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
41
Dušan Kričko, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
42
Zuzana Ficová, DOMA DOBRE
12 hlasov
43
Alexander Velitš, VZDOR
11 hlasov
44
Dalibor Steindl, SME RODINA - Boris Kollár
11 hlasov
45
Ivan Kendra, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
46
Peter Ďurica, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
47
Renáta Brveníková, DOMA DOBRE
11 hlasov
48
Dana Šinálová, SNS
10 hlasov
49
Svetana Angelová, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
50
Ivan Gondáš, SNS
9 hlasov
51
Jozef Krištoffy, MOST - HÍD
9 hlasov
52
Miroslav Litvaj, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
53
Ján Burda, MOST - HÍD
5 hlasov
54
Miroslav Herák, KSS
5 hlasov