Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Juraj Blanár SNS, SZ, SMER - SD
72,31%
Igor Ryban NEKA
14,05%
Miroslav Mikolášik MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS, KDH
10,33%
Ivan Pavlisko ĽS Naše Slovensko
1,65%
Juraj Pavlovič KSS
1,65%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
František Výrostko, NEKA
85 hlasov
2
Imrich Žigo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
84 hlasov
3
Tatiana Červeňová, SMER - SD
74 hlasov
4
Zdenko Kozák, NEKA
65 hlasov
5
Tomáš Zanovit, SNS
64 hlasov
6
Peter Vons, NEKA
60 hlasov
7
Štefan Balošák, SMER - SD
48 hlasov
8
Marián Fedor, SMER - SD
44 hlasov
9
Róbert Ivaška, SMER - SD
42 hlasov
10
Katarína Tomášová, SMER - SD
41 hlasov
11
Slavomír Šuch, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
40 hlasov
12
Peter Kašuba, NEKA
40 hlasov
13
Stanislav Rohoň, NEKA
39 hlasov
14
Stanislav Thomka, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
36 hlasov
15
Miroslav Mazúr, SMER - SD
35 hlasov
16
Tibor Adamko, NEKA
31 hlasov
17
Vladimír Polakovič, NEKA
27 hlasov
18
Milan Benko, NEKA
26 hlasov
19
Miroslav Mlynár, SMER - SD
26 hlasov
20
Peter Belica, NEKA
25 hlasov
21
Mikuláš Knapp, OKS, NOVA
22 hlasov
22
Juraj Antal, NEKA
22 hlasov
23
Nadežda Šugrová, SMER - SD
21 hlasov
24
Dušan Haško, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
20 hlasov
25
Július Morgoš, OKS, NOVA
20 hlasov
26
Tomáš Jedinák, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
19 hlasov
27
Ľubomír Kolár, KSS
17 hlasov
28
Miroslav Herák, KSS
15 hlasov
29
Marek Pavlovič, KSS
15 hlasov
30
Róbert Klimo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
14 hlasov
31
Peter Šimkovič, NEKA
13 hlasov
32
Róbert Gottlieb, NEKA
13 hlasov
33
Peter Maruniak, EDS
13 hlasov
34
Viera Korchanová, ĽS-HZDS
12 hlasov
35
Ľubomír Vaňko, NEKA
12 hlasov
36
Patrik Volentier, OKS, NOVA
11 hlasov
37
Matej Bórik, NEKA
10 hlasov
38
Ján Kurhajec, ĽS-HZDS
9 hlasov
39
Marta Svitačová, ĽS-HZDS
9 hlasov
40
Matúš Svinčák, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
41
Milan Nemček, EDS
9 hlasov
42
Martin Tanevski, KSS
8 hlasov
43
Jozef Kendra, KSS
7 hlasov
44
Zita Prívozníková, KSS
7 hlasov
45
Ján Mičko, KSS
7 hlasov
46
Danica Medvecká, KSS
7 hlasov
47
Daša Ferklová, ĽS-HZDS
7 hlasov
48
Mária Sedmáková, ĽS-HZDS
6 hlasov
49
Oxana Tkáčová, NP
6 hlasov
50
Pavol Krišpinský, PD
5 hlasov
51
Ondrej Potančok, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
52
František Kurhajec, ĽS-HZDS
4 hlasov
53
Marcel Vajzer, NP
1 hlasov
54
Mária Šubrtová, ĽS-HZDS

Volebná účasť

24,82 %

Historický vývoj

04.11. 2017 1. kolo 45,39 %
09.11. 2013 1. kolo 24,82 %