Kandidáti na predsedu VÚC

Erika Jurinová OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SME...
34,37%
Igor Choma SMER - SD
26,49%
Katarína Boková Slovenské Hnutie Obrody
10,26%
Peter Slyško Hlas - sociálna demokracia
7,88%
Igor Janckulík KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení, SNS
6,44%
Marián Murín NEKA
5,01%
Miroslav Urban REPUBLIKA
3,10%
Daniela Zemanová Hnutie ONÁS
2,39%
František Drozd ĽS Naše Slovensko
2,15%
Andrea Starinská NK/NEKA
1,91%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Zuzana Valocká, NEKA
356 hlasov
2
Branislav Zacharides, NEKA
114 hlasov
3
Erika Cintulová, NEKA
86 hlasov
4
František Výrostko, NEKA
84 hlasov
5
Tomáš Zanovit, Hlas - sociálna demokracia
79 hlasov
6
Stanislav Thomka, NEKA
75 hlasov
7
Tatiana Červeňová, Hlas - sociálna demokracia
65 hlasov
8
Marián Krivuš, NEKA
58 hlasov
9
Martin Hudec, NEKA
48 hlasov
10
Marína Gallová, Skúsme to inak, SaS, OKS
46 hlasov
11
Peter Vons, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
41 hlasov
12
Ľuboš Gottwald, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
35 hlasov
13
Vladimír Polakovič, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
34 hlasov
14
Roman Kopka, Hlas - sociálna demokracia
34 hlasov
15
Michal Uherčík, Skúsme to inak, SaS, OKS
32 hlasov
16
Zdenko Kozák, SNS
32 hlasov
17
Adam Žilák, Skúsme to inak, SaS, OKS
32 hlasov
18
Marek Belák, NEKA
31 hlasov
19
Tibor Adamko, Hlas - sociálna demokracia
30 hlasov
20
Jozef Petráš, NEKA
30 hlasov
21
Erika Vrabcová, Hlas - sociálna demokracia
30 hlasov
22
Marcel Maťovčík, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
29 hlasov
23
Branislav Kolarovszki, Hlas - sociálna demokracia
26 hlasov
24
Andrej Rodák, Skúsme to inak, SaS, OKS
25 hlasov
25
Štefan Balošák, Hlas - sociálna demokracia
25 hlasov
26
Jozef Krištoffy, NEKA
25 hlasov
27
Martina Antošová, NEKA
23 hlasov
28
Peter Majko, SNS
23 hlasov
29
Milan Ftorek, NEKA
22 hlasov
30
Adam Lučanský, Slovenský PATRIOT
22 hlasov
31
Dušan Zachar, NK/NEKA
22 hlasov
32
Ľubomír Červenec, NK/NEKA
22 hlasov
33
Milan Horňák, Skúsme to inak, SaS, OKS
22 hlasov
34
Marián Fedor, SMER - SD
21 hlasov
35
Ľubomír Vaňko, NEKA
21 hlasov
36
Marcela Balošáková, Skúsme to inak, SaS, OKS
20 hlasov
37
Miroslav Blahušiak, Hlas - sociálna demokracia
19 hlasov
38
Peter Kašuba, NEKA
19 hlasov
39
Lucia Omámiková, REPUBLIKA
18 hlasov
40
Dana Cervanová, Progresívne Slovensko
18 hlasov
41
Dalibor Steindl, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
17 hlasov
42
Martin Stankovianský, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
43
Daniel Diškanec, NK/NEKA
17 hlasov
44
Katarína Boková, Slovenské Hnutie Obrody
16 hlasov
45
Veronika Gajdošová Ladňáková, Skúsme to inak, SaS, OKS
16 hlasov
46
Juraj Stahl, Skúsme to inak, SaS, OKS
16 hlasov
47
Ivan Jancko, Progresívne Slovensko
15 hlasov
48
Roman Maťko, SMER - SD
14 hlasov
49
Zdenka Kramárová, Slovenské Hnutie Obrody
14 hlasov
50
Svetana Angelová, Slovenské Hnutie Obrody
14 hlasov
51
Lukáš Šauša, Progresívne Slovensko
14 hlasov
52
Alexander Velitš, KSS
14 hlasov
53
Ján Kováčik, SMER - SD
13 hlasov
54
Dušan Kričko, REPUBLIKA
13 hlasov
55
Miroslav Herák, KSS
12 hlasov
56
Bibiana Pánisová, SMER - SD
12 hlasov
57
Lenka Sláviková, SMER - SD
11 hlasov
58
Viliam Komora, NK/NEKA
11 hlasov
59
Pavol Mikluš, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
10 hlasov
60
Anton Ančic, Slovenské Hnutie Obrody
10 hlasov
61
Peter Had, ŽIVOT
8 hlasov
62
Eva Wedra Kačková, SRDCE - SNJ - sv
8 hlasov
63
Miroslav Jánošík, SNS
7 hlasov
64
Katarína Spiššáková, KSS
5 hlasov
65
Dávid Marko, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
3 hlasov

Volebná účasť

44,69 %

Historický vývoj

29.10. 2022 44,69 %
04.11. 2017 1. kolo 45,39 %
09.11. 2013 1. kolo 24,82 %