Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
43,22%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
39,43%
Dorota Bujňáková NP
4,57%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
4,42%
Štefan Straka KSS
2,21%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
2,21%
Anton Korba NEKA
2,05%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
1,26%
Jozef Mihalčin SĽS
0,63%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Janiga, SMER - SD
370 hlasov
2
Peter Hritz, SMER - SD
295 hlasov
3
Milan Baran, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
177 hlasov
4
Peter Dujava, NEKA
167 hlasov
5
Anna Ondrušeková, NEKA
126 hlasov
6
Igor Wzoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
118 hlasov
7
Michal Sýkora, SMER - SD
117 hlasov
8
Anton Andráš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
112 hlasov
9
Arne Kroták, NOVA
108 hlasov
10
Jozef Švagerko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
108 hlasov
11
Alena Madzinová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
108 hlasov
12
Michal Rusnák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
100 hlasov
13
Alžbeta Havrančíková, SMER - SD
99 hlasov
14
Jozef Mezovský, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
76 hlasov
15
Milan Rovder, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
74 hlasov
16
Ján Dravecký, NOVA
65 hlasov
17
Branislav Švec, NOVA
57 hlasov
18
Mária Trembáčová, NEKA
55 hlasov
19
Peter Brenišin, SMER - SD
52 hlasov
20
Slavomír Kopáč, NEKA
49 hlasov
21
Jana Dudová, NOVA
48 hlasov
22
Vladimír Ondruš, SMER - SD
42 hlasov
23
Rudolf Abrahám, SMER - SD
38 hlasov
24
Slavomír Božoň, SaS
36 hlasov
25
Danka Vančišinová, SMER - SD
35 hlasov
26
Mário Kovalčík, NEKA
35 hlasov
27
Peter Roth, OKS
35 hlasov
28
Milan Antaš, SOĽ
28 hlasov
29
Rajmund Szánto, NÁŠ KRAJ
27 hlasov
30
Mária Ilenčíková, NEKA
26 hlasov
31
Ladislav Moravčík, NEKA
20 hlasov
32
Anna Jablonovská, SĽS
20 hlasov
33
Richard Koky, NEKA
17 hlasov
34
Miroslav Ščurka, KSS
17 hlasov
35
Daniel Abaffy, SĽS
16 hlasov
36
Iveta Jabrocká, 99%, PaS
15 hlasov
37
František Bednár, SĽS
13 hlasov
38
Peter Jakubčák, KSS
13 hlasov
39
Jozef Teplický, SNS
12 hlasov
40
Veronika Brijová, SNS
11 hlasov
41
Martin Ščuka, SRK
11 hlasov
42
Ladislav Trembáč, SMS
10 hlasov
43
Marek Jackanič, ÚSVIT
10 hlasov
44
Mário Blahota, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
45
Milan Marečák, SMS
9 hlasov
46
Kamil Horváth, SRK
8 hlasov
47
Elena Bačkorová, SĽS
6 hlasov
48
Milan Korenko, SĽS
6 hlasov
49
Iveta Martonová, 99%, PaS
4 hlasov
50
Ján Kuchta, SĽS
3 hlasov
51
Rastislav Wolf, SĽS
3 hlasov
52
Ľubomír Kroščen, SĽS
2 hlasov

Volebná účasť

33,30
%
2017 1. kolo
18,59
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 33,30%
2013 1. kolo 18,59%