vyberte rok
Vysoká nad Uhomokres Michalovce

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
56,41%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
19,23%
Róbert Bačinský NEKA
5,13%
Jozef Bobík NEKA
3,85%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
3,85%
Štefan Surmánek ĽSNS
3,85%
Adam Šepetka NAJ
2,56%
Jarmila Tkáčová SNS
2,56%
Oliver Petrík JĽSS
1,28%
Ján Struk SMS
1,28%
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA

Volebná účasť

11,59
%
2017 1. kolo
9,74
%
2013 2. kolo
16,96
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 11,59%
2013 2. kolo 9,74%
2013 1. kolo 16,96%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
František Farkaš, SMER-SD
28 hlasov
2
Emil Ďurovčík, SMER-SD
22 hlasov
3
Ján Mihalečko, SMER-SD
22 hlasov
4
Jana Cibereová, SMER-SD
22 hlasov
5
Viliam Zahorčák, SMER-SD
22 hlasov
6
Timea Sotáková, SMER-SD
20 hlasov
7
Branislav Sijka, NEKA
20 hlasov
8
Ľudovít Adam, NEKA
17 hlasov
9
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
10
Pavol Kuchta, SMER-SD
14 hlasov
11
Jozef Sokologorský, SMER-SD
11 hlasov
12
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
13
Michal Stričík, ŠKV
10 hlasov
14
Jozef Bobík, NEKA
9 hlasov
15
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
16
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
17
Stanislav Gaľa, ŠKV
6 hlasov
18
Dušan Goda, NEKA
6 hlasov
19
Mária Bálintová, MOST - HÍD
5 hlasov
20
Erik Sibal, NEKA
5 hlasov
21
Bohuš Jakuboc, ŠKV
4 hlasov
22
Jaroslav Vaľo, SNS
4 hlasov
23
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
24
Valéria Eľková, NEKA
4 hlasov
25
Miroslav Šimko, SNS
4 hlasov
26
Peter Badida, VZDOR
4 hlasov
27
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
28
Peter Borza, SNS
3 hlasov
29
Milan Barančík, ÚSVIT
3 hlasov
30
Marta Hermannová, NAJ
3 hlasov
31
Ján Viselka, NEKA
3 hlasov
32
Marek Misár, NAJ
3 hlasov
33
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
34
Viliam Brandis, NAJ
3 hlasov
35
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
3 hlasov
36
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
37
Peter Malík, SNS
2 hlasov
38
Marián Nistor, ŠKV
2 hlasov
39
Lukáš Pažinka, NEKA
2 hlasov
40
Mikuláš Kiš, NAJ
2 hlasov
41
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
42
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
43
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
44
Emil Čurma, SNS
2 hlasov
45
Ondrej Golas, NEKA
2 hlasov
46
Jozef Jambor, NAJ
2 hlasov
47
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
48
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
49
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
50
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
51
Marián Markovič, ŠKV
1 hlasov
52
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlasov
53
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
1 hlasov
54
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
55
Matej Šarocký, ŠANCA
1 hlasov
56
Peter Sabol, SNS
1 hlasov
57
Peter Jakab, MOST - HÍD
1 hlasov
58
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
59
Iveta Golmicová, ŠANCA
1 hlasov
60
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
61
Tibor Varga, SMK-MKP
1 hlasov
62
Ildikó Vargová, ŠKV
1 hlasov
63
Mária Vargová, MOST - HÍD
1 hlasov
64
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
65
Karol Pavelka, SNS
66
Jozef Onda, NAJ
67
Radoslav Smutný, SP
68
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
69
Oskar Szabo, SZS
70
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS
71
Peter Horňák, DS
72
Marek Švingál, ŠKV
73
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
74
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...